Lauren Padar murdis sotsiaalmeedia vaikuse (4)

Elu24
Copy
Tanel Padar ja Lauren Villmann.
Tanel Padar ja Lauren Villmann. Foto: Raul Mee / Mollusk Media

Möödunud nädalavahetuse valguses, mil tuli avalikuks Tanel ja Lauren Padari purunenud abielu, valitses mõlema poole sotsiaalmeediates vaikus. Seda kuni 29. maini, mil Lauren murdis üllal eesmärgil oma vaikuse.

Laupäeval avaldas Elu24 loo sellest, kuidas Tanel Padari Instagrami postitatud kaadrid avaldasid pikantseid detaile tema pereelust. Seejärel võttis avalikult sõna ka Padari abikaasa Lauren ja tunnistas, et tema kooselu Taneliga on purunenud ning nad elavad jaanuarikuust alates lahus. Nõnda said tõeks kuid liikvel olnud kuulujutud, et idüllina näiv suhe on karil.

Teisipäeval kinnitas politsei, et nad käisid veebruaris Padarite kodus konflikti lahendamas. 

Päev hiljem, 29. mail murdis Lauren oma sotsiaalmeedia vaikuse. Kuigi naine viitas, et plaanib sotsiaalmeediast pikema pausi teha, siis otsustas ta meediakära valguses tähelepanu tuua kahele olulisele teemale.

Nõnda jagaski Lauren oma Instagrami loos kümnetele tuhandetele fännidele postitust Pardirallist, mis leiab aset 7. juunil. Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu korraldataval üritusel läheb võistlustulle 20 000 kollast parti.

Rohkem infot Pardirallist leiad SIIT

Lisaks sellele jagas Lauren infot tasuta seminarist, mis toimub juba homme, 30. mail. Seminar on seotud rahatarkusega ja eelkõige räägib sellest, kuidas laste tulevikku investeerida.

Tagasi üles