PÄEVAHOROSKOOP 25. mai: Vähile pakuvad huvi sügavad ja saladuslikud teemad, Veevalaja peab endale rohkem lõbutsemist lubama

Copy
Tulbid
Tulbid Foto: Marianne Loorents/AS Postimees Grupp

Mõnusat nädalavahetust!

 

JÄÄR

Käsil on põnev aeg, alateadlike hoovuste jõud on erakordselt tugev. Võid näha olulisi märke, saada suuniseid tuleviku kujundamiseks.

SÕNN

Ootamatult võib avaneda võimalus soodsaks rahapaigutuseks. Sul pole aega pikalt mõelda, suudad teha kiireid otsuseid.

KAKSIKUD

Suure õnne planeet Jupiter jõuab laupäeval Kaksikute märki, kuhu ta jääb umbes aastaks. Algamas on erakordselt võimalusterohke periood.

VÄHK

Sel nädalavahetusel pakuvad sulle huvi sügavad ja saladuslikud teemad. Ole iseendaga, tunneta hingesügavikes toimuvat.

LÕVI

Alguse on saanud suured muudatused, hakkad tasapisi aimu saama sellest, mis vallas on vaja areneda. Sul tuleb õppida koostööd tegema.

NEITSI

Tunned, et vajad mingit muudatust – uut informatsiooni või võimalust suhelda inimestega, kellel on sinust erinev taust ja teadmised.

KAALUD

Tööasjad edenevad jõudsalt. Kui tunned, et teel on takistusi, püüa neile läheneda uudsel viisil. Lahendus võib tulla ootamatult lihtsalt.

SKORPION

Võid tunda olulisi muudatusi enda elus ja sisetundes. Mingi õppetund on nüüdseks läbitud. Ees ootavad sootuks uued rajad.

AMBUR

Armastus paneb sinu jaoks rattad käima, annab elule mõtet ja jumet. Eriti tähtsaks saab see, kuidas sa kallitele hoolimist väljendad.

KALJUKITS

Tervise teema on sul juba mõnda aega fookuses, nüüd hakkad selle juures uusi aspekte märkama. Tee midagi enda heaks!

VEEVALAJA

Kuidas luua juurde elurõõmu ja elutahet, mida oma unistuste elluviimisel rakendada? Sa pead endale rohkem lõbutsemist lubama!

KALAD 

Eriti oluliseks saab see, et end kodus mugavalt ja turvaliselt tunneksid. Kui vaja, tõsta mööbel ümber või tee pisiremonti.

Tagasi üles