Rootsi politsei: Hollandi lauljale esitatakse ähvarduste eest tõenäoliselt süüdistus

Inna-Katrin Hein
Copy
Hollandi laulja Joost Klein 10. mail 2024 Rootsis Malmös Eurovisiooni finaali eel. Finaal toimus 11. mail 2024, kuid Klein ei pääsenud intsidendi tõttu lavale.
Hollandi laulja Joost Klein 10. mail 2024 Rootsis Malmös Eurovisiooni finaali eel. Finaal toimus 11. mail 2024, kuid Klein ei pääsenud intsidendi tõttu lavale. Foto: AP Photo / Martin Meissner, File / Scanpix

Rootsi politsei teatas, et Eurovisiooni lauluvõistlusel osalenud Hollandi laulja Joost Klein, kes arvati võistluselt välja mõni tund enne suurt finaali, saab tõenäoliselt ähvardamise eest süüdistuse.

26-aastane Klein ei ilmunud kahte lavaproovi ja lauluvõistluse korraldaja, Euroopa Ringhäälingute Liit (EBU), teatas, et politsei uurib lavastusmeeskonna naisliikme kaebust Rootsis Malmös toimunud võistlusel, teatab Associated Press (AP).

Politsei pressiesindaja Jimmy Modin ütles AP-le, et juhtumi uurimine on lõppenud ja otsus süüdistuse kohta peaks tulema mõne nädala jooksul. Ta ei täpsustanud Hollandi laulja esitatud ähvarduste sisu.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles