PÄEV EMADELE «Aitäh, et mind emaks tegid.» Vaata, kuidas tähistavad emadepäeva kodumaised staarid

Elu24
Copy

Kogu Eesti tähistab täna emadepäeva ja kodudes on tänase puhul ka lipud heisatud. Elu24 vaatas, mismoodi peavad seda erilist tähtpäeva meeles meie kuulsad ja ilusad. «Aitäh, et mind emaks tegid.»

«Peaaegu 9 kuud 99 aasta süles. Vanaema Helmi oma üheksanda lapselapselapsega,» kirjutab näitleja Marta Laan ühismeedias.

Ilusat emadepäeva soovib ka riigikogu liige Luisa Rõivas

«Aitäh, et oled alati olemas,» kirjutab noor sisulooja, näitleja ja laulja Desiree Mumm ühismeedias, jagades armsat fotot koos emaga. 

Ilusat emadepäeva soovib ka kulturisti Ott Kiivika tütar Christin-Amani Kiivikas.

«Aitäh kallis 🫒 et valisid mu oma emaks! Oled teinud minust kordades parema inimese! Armastan Sind niiväga!» kirjutab saatejuht ja Elu24 peatoimetaja Katrin Lust ühismeedias. 

«Ilusat emadepäeva kõigile emmedele, vanaemadele, kasuemadele, ristiemadele, tädidele, tulevastele emadele! Aitäh meie emadele, kelleta poleks meid kedagi,» kirjutab Euroopa Kontrollikoja liige Keit-Pentus Rosimannus ühismeedias.

«Emaks olemise õnn. Täna, homme, iga päev ja nii terve ülejäänud elu,» tõdeb riigikogu liige Ester Karuse

Kaunist emadepäeva soovib ühismeedias ka peaminister Kaja Kallas

«Oma endometrioosi diagnoosi tõttu polnud ma ju tegelikult kindel, kas saan end kunagi «emaks» üldse kutsuda. Selle teadmisega oli alguses väga raske leppida, kuid üritasin ka selle võimaliku stsenaariumiga rahu teha,» kirjutab lauljatar Liis Lemsalu oma südamlikus Instagrami postituses. 

«Ei ole midagi ägedamat, kui olla ema!» tegi armsa Instagrami postituse laulja Stefani abikaasa Victoria Airapetjan.

Välisminister Margus Tsahkna, kes on tütre ja kolme poja isa, kirjutas tänase päeva puhul sotsiaalmeedias, et nende pere Aasta Ema tiitli pälvib taas tema abikaasa ja laste ema Anna-Greta Tsahkna.

Anna-Greta on endine poliitik ja tänane tippjuht.

Popbändi Nexuse endine solist Helen Randmets on postitanud Instagrami samuti lustaka klõpsu oma kolme poja ja tütrega. «Mõned pudinad siin kogunenud aastatega,» kirjutab kaunis laulja kelmikalt oma postituse juures.

Teise lapse ootel poliitik Keit Pentus-Rosimannus on tänasel emadepäeval teinud imearmsa videopostituse oma tütrest. Keit kirjutab, et just tema tütar Iti-Loretta on olnud talle elus suurimaks eeskujuks. «Mu kõige suurem õpetaja, innustaja turgutaja ja naerutaja. Aitäh, et mind emaks tegid.» kirjutab kaunis naine.

Lauljanna Grete Paia tegi tänase puhul postituse koos oma imekauni ema ja vanaemaga. «Imelist emadepäeva, kallid emad, vanaemad ja vanavanaemad» kirjutas ta Instagrami postituses. 

Tagasi üles