NÄDALAPROGNOOS Läheneme tormisele täiskuule Skorpionis: oma emotsioone tasub jälgida

Margit Korbe
, astroloog
Copy
Foto: Erakogu

Sellised on planetaarsed ühismõjud, mis saadavad meid kuupäevadel 22. – 28. aprill 2024. Loe lähemalt, mida nädal toob.

Eesolevad päevad võivad kujuneda päris intensiivseks ja emotsionaalseks, kuna läheneme täiskuule Skorpioni tähemärgis. See täiskuu toob tavaliselt esile keerukamad ja sügavamad tunded, mis seni võib-olla enesegi eest peidus olid. See võib tuua kaasa intriige, armukadedust, aga ka omajagu hirme (eriti seoses millegi lõppemise või millestki ilma jäämisega). 

Kuna täiskuu jääb omakord pingenurka Skorpioni valitseja Pluutoga, lisab see äärmuslikkust. Kui emotsioonid hakkavad kerkima, tasuks neid teadvustada, nendega tegeleda, aga mitte lasta neil võimust võtta. Tormide oht kasvab, seda nii ilmastikunähtusena, kui ka ühiskondlikus ja isilikus elus. Olukorrad, kus püütakse kedagi või midagi kontrollida, jõuavad kulminatsiooni.

See-eest nädala lõpus läheneb Marss ühendusele Neptuuniga Kalades, mis tähendab, et senine tegevussuund hakkab kuidagi lahustuma ning kaasneda võib segadus või ajutine udus ekslemine. Ilmselt on see täiskuuga nähtavale tulnud olukordade tagajärg. 

Planeediseisud nädalapäevadel

Kolmapäevaööl kell 02.48 läheb täpseks täiskuu Skorpionis 4°17’, kuid nagu alati, tunnevad tundlikumad inimesed seda juba päev või paar ette. Seekord võimenduvad emotsioonid eriti situatsioonides, kus keegi tahab kedagi liialt kontrollida või mõjutada. Tekib vastupanu. Siin tuleb seista silmitsi inetute emotsioonidega, kui tajutakse, et meie väärtused (sh iseenda väärtus) on kuidagi ohus. Ühelt poolt ollakse rohkem manipulatiivsed, teiselt poolt need manipulatsioonid paljastatakse. See on nahavahetamise täiskuu. 

See täiskuu võib olla suurepärane õppetund oma hirmude ja tumedate emotsioonide valitsemises.

Neljapäeval kell 15.55 lõppeb Merkuuri retrograadne liikumine ning kommunikatsiooni ja mõtlemist valitsev planeet pöördub taas otseseks. Elu hakkab minema tagasi rohkem tavapärasesse rütmi ja fookus väljapoole. Sellest hetkest kuni 2. maini on kõik planeedid taas otse ning on kiire edasiliikumise aeg, mil avanevad mitmed selle aasta teemad ja võimalused. 

Esmaspäeval, 29. aprillil kell 07.30 jõuab Marss täpsesse ühendusse Neptuuniga Kalades 28°52’. Selle mõju tunneme juba üle kogu nädalavahetuse. Marss kohtub Neptuuniga korra üle kahe aasta ning sel ajal toimub Marsi senise tegevussuuna lahustumine ja hajumine, nii et see läheks suuremasse kooskõlla hingeplaaniga. Ajutiselt võidakse kogeda suurt segadust ning udus sumpamist, ent rahustav on teada, et tegelikult lahustub ära vaid see, mis meie tegevuses meie hingeplaani enam ei teeninud. 

Vaimsetele ja loomingulistele inimestele võib see olla ka kaunis aeg, mil nad saavutavad parema kontakti oma tunnetustes ja tajudes. Unistused ja visioonid innustavad tegutsema. Ettevaatlik tuleb olla aga neil, kel on kalduvus sattuda sõltuvustesse, sest Neptuuni mõjus Marss võib ajada hingeigatsused segamini madalamas vibratsioonis tegevustega. Alati tuleb küsida, kas see, mis sa teed, tegelikult ikka toetab sind?

Kuu on tühikäigul

Teisipäeval kell 02.23–18.20

Reedel kell 02.16–04.37

Pühapäeval kell 10.30–12.38

Nendel aegadel tasub vältida olulisi algatusi ja otsuseid, kui eesmärk pole just midagi tühistada.

Siit saad teada lähemalt Kuu tühikäigu kohta!

Retrograadsed planeedid

Merkuur on retrograadis 2. aprillist 25. aprillini.

Siit saad teada lähemalt planeetide retrograadsuse kohta!

Tagasi üles