UNETU ÖÖ JA PIIKSUVAD MASINAD «Mõtlesin, kas nüüd ongi kõik?» Aastane poiss neelas alla patarei, mis söövitas ta söögitoru

Heveli Tuisk
, reporter-toimetaja
Copy
Väike Karl haiglas taastumas.
Väike Karl haiglas taastumas. Foto: Erakogu

«Räägin teile loo, miks on vaja maal elades omada tervet ja sõidukorras autot!» Märjamaa vallas elav Liina räägib, et tema aastane poeg jäi ellu vaid tänu sõbrale, kes autot laenas. «Nad ei saatnud kiirabi välja.»  Nüüd otsib pere kedagi, kes oleks nõus järelmaksuga autot neile müüma, et neil oleks võimalik vajadusel kiiresti abi saada.

Teisipäeval lisas Märjamaa vallas, suurasulatest eemal elav Liina Facebooki postituse, kus rääkis tema perega aasta alguses juhtunud sündmusest. Nimelt neelas tema aastane poeg alla patarei, mis söövitas lapse söögitoru.

Oma postituses räägib Liina sellest, kuidas detsembris tuli neil remonti saata perele väga vajalik auto just siis, kui neil seda kõige rohkem vaja oli. «Oli 11. jaanuari õhtupoolik, kui märkasin, et Karl (aastane perepoeg – toim) käitub veidi imelikult, ila voolab ja viriseb aeg-ajalt, rinda ei tahtnud, juua ega süüa ka mitte.»

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles