VIDEO Katrin Lust astus ärimees Iraj Zandi kohtuasjas tunnistajapinki: ega ma väga sõna võtta julge, iga asja eest võib saada uue kohtukutse (1)

Copy
Hagi ebaõigete andmete ümberlükkamise ja mittevaralise kahju hüvitamise nõudes. Katrin Lust on tunnistaja rollis.
Hagi ebaõigete andmete ümberlükkamise ja mittevaralise kahju hüvitamise nõudes. Katrin Lust on tunnistaja rollis. Foto: Konstantin Sednev

«Kuuuurija» saates olnud ja hiljem saatejuhi Katrin Lustiga kohut käinud ärimees Iraj Zand on nüüd kohtusse andnud hoopis vandeadvokaadid Karmen Turki ja Maarja Pildi. «Tunnen, et see on selline vaigistamisprotsess, et kui järgmine kord härra Zand annab kuskil intervjuu, räägib minust, siis mis võimalused on mul enda eest seista? Kui midagi ütlen, kaebab ta mind kohtusse, kui minu advokaadid midagi ütlevad, kaebab ta advokaadid kohtusse,» nentis tunnistajapinki istunud Lust mõned minutid enne kohtuistungi algust. 

Kõnealuse vaidluse keskmeks on Eesti Ekspressis ilmunud artikkel, kus «Kuuuurija» saatejuhi Katrin Lusti eest andsid kommentaare just Turk ja Pild. Nüüd seisavad advokaadid aga ise kohtukulli ees – neilt nõutakse ebaõigete andmete ümberlükkamist ja mittevaralise kahju hüvitamist. 

Ärimees Iraj Zandi esindab kohtus Joonas Põder. Põder on varem öelnud, et Triniti vandeadvokaadid on Ekspressi artiklis oma kommentaariga Zandile halba valgust heitnud ning avaldanud tema kohta ebaõigeid ja tema au teotavaid väiteid.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles