KUULA Värske looga välja tulnud Marju Länik: üks inimene kirjutas, et ta märkas tööl, et ta kõnnibki selle laulu rütmis

Elu24
Copy
Marju Länik.
Marju Länik. Foto: Stanislav Moshkov

Legendaarne Marju Länik üllatas kuulajaid värske looga, mis räägib mineviku mälestustest ja tulevikust. «See lugu kuidagi tõstab kuulaja üles!» kirjeldab muusik tagasisidet, mis ta seni saanud on.

 

Marju Länikul, kes sai Eesti Muusikaauhindadel 2024 auhinna panuse eest Eesti muusikasse, ilmus värske pala «Palju head on alles ees».

Lugu on loodud koostöös lauljatar Renate Salustega. Länik räägib, et Renate pöördus tema poole paar aastat tagasi ning soovis just teda oma laulu esitajaks. «Nii avaldasingi aasta tagasi esimese Renatega koostöös valminud laulu «Olen teel». Nüüd on see meeldiv koostöö saanud toreda järje,» ütleb muusik.

Marju Läniku uus laul «Palju head on alles ees» räägib sellest, kuidas meie elus on kaks väga olulist poolt – see, mis on juba möödunud ja on meie mälestustes, ning see, mis on alles ees. «Palju head on alles ees! Alati peab sellesse uskuma!» ütleb alati positiivne Marju. «Tantsida ja kaasa laulda saab ka kindlasti nii palju, kui süda lustib!»

Marju sõnab, et ehkki laul on väljas olnud alles mõne päeva, on raadiojaamad jõudnud seda juba palju mängida ja tagasiside on olnud positiivne.

«See on tõesti teinud tõeliselt rõõmu, et inimestele see laul meeldib, see kuidagi tõstab kuulaja üles! Üks inimene kirjutas, et ta märkas tööl, et kõnnibki selle laulu rütmis. On öeldud ka, et refrään on väga catchy (ingl meeldejääv). Igatpidi hinnatakse seda positiivsust ja rõõmu, mis selles laulus on. Mul on tõesti hea meel, et see kõik õnnestus!»

Märksõnad

Tagasi üles