Kevadisel varahommikul kahe võhivõõra vahel puhkenud kaklus põhjustas raske tervisekahjustuse

Triin Roos
, Elu24 reporter-toimetaja
Copy
Sigmar Kubja (esiplaanil) ja tema advokaat Robert Sprengk Tartu maakohtus.
Sigmar Kubja (esiplaanil) ja tema advokaat Robert Sprengk Tartu maakohtus. Foto: Triin Roos, Elu24

Tartu maakohtus toimus teisipäeval istung, kus kohtupingis istus noor mees, kes väidetavalt oma tüdruksõbra kaitsmise tõttu sattus kaklusesse teise mehega, kes sai raske tervisekahjustuse ning kohtule seepärast hagi esitas. Kaklus leidis aset 2022. aasta maikuu varahommikul Tartu kesklinnas.

16. aprillil istus kohtupingis 24-aastane Sigmar Kubja, keda süüdistatakse raske tervisekahjustuse tekitamises. Kubja süüdistusele vastu ei vaidle ning tunnistab 21. mail 2022 varahommikul aset leidnud kaklust teise noormehega, kellega ta tänaval kõndides kokku puutus.  

Sigmar jalutas kella poole nelja ajal hommikul parasjagu Tartu kesklinnas Kaubamaja läheduses koos oma tüdruksõbraga ning otsis taksot. Samal ajal jalutas samas kohas ka kannatanu Ergo. Kuigi mehed teineteist ei tundnud, tekkis nende vahel konflikt. Kumbki osapool ei mäleta sündmusi päris selgelt. «Sellest on palju aega möödas,» ütleb Sigmar Elu24-le. Ta räägib, et nad tulid parasjagu kontserdilt ja olid tarvitanud ka veidi alkoholi. «5miinuse ja nublu kontserdi järel juhtus see konflikt,» ütleb ta. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles