PERSOON Noor naine Haapsalust pürgib Ott Kiivika käe all fitnessimaailma tipu poole

Heveli Tuisk
, reporter-toimetaja
Copy
Johanna Tilk.
Johanna Tilk. Foto: Eduard Iganus

25-aastane Johanna Tilk on fitnessiga tegelenud aktiivselt vaid mõned aastad, kuid tema süda on selle poole tuksunud juba teismeeast saati. «Mul polnud varem lihtsalt julgust.» Johannat võib nimetada ka Hunt Kriimsilmaks, sest ta on õppinud mitmeid ameteid, kuid mingil põhjusel pole varem nendele pidama jäänud. Nüüd on ta aga jõusaalihunt.

Esmapilgul võiks arvata, et Johanna on õbluke blondiin nii nagu kõik teised. Tema puhul ei tasu aga esmamuljet uskuma jääda. Tegelikult on Johanna väga arukas, tark ning sihikindel noor naine. Jah, ta on pikkade blondide juustega ning näib kõhnavõitu, tegelikult on tal nii mõnigi paber ette näidata ning rammu on tal ka rohkem kui mõnel külamehel.

Johannaga kohtusin ma tegelikult juba 2019. aastal, kui naine töötas Haapsalus Olerexi tanklas. Ta võlus seal kõiki oma lahkuse ja naeratusega. Toona poleks osanud keegi aimatagi, et see ilus, armas, noor naine kavatseb jõusaalis end musklisse ajada ning fitnessiga tegelema hakata. «Tegelikult ma siis juba vaikselt alustasin oma teekonda,» rääkis Johanna me viimasel kohtumisel.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles