Kogu tee Tartu-Tallinn rongis püsti seisnud naine: seisupileti eest ei peaks välja käima täishinda (5)

Triin Roos
, Elu24 reporter-toimetaja
Uuendatud 13. aprill 2024, 09:22
Copy
Tartu-Tallinn lõunane rong 12.04.2024.
Tartu-Tallinn lõunane rong 12.04.2024. Foto: Erakogu

«Võiks ju müüa odavama pileti neile, kes kogu reisi seisma peavad,» leiab tartlanna Kristiina, kes alustas reede lõunaajal rongisõitu Tartust Tallinnasse ja pidi kogu tee püsti seisma. Elroni esindaja palub reisijatelt ajutiste ebamugavuste pärast vabandust ning ütleb, et lähiaastatel lisanduvad uued rongid toovad sellele murele lahenduse.

Kristiina läks reede lõunal kell 13.15 väljuvale Tartu-Tallinn rongile. «Valgast tuli rong, mis oli suhteliselt tühi, aga siis Tartu rahvamass, nii noored kui vanad, vallutasid rongi. Lisaks minule pidi osa inimesi veel püsti seisma,» räägib ta. Kristiina imestab, et juba lõunane rong nii täis oli ja et inimesed juba alates Tartust seisma pidid. «Olen varem ise sõitnud nii, et Tartust saan veel ühe viimastest istekohtadest ja siis näen, kuidas Jõgeval ja Tapal pealetulijad peavad seisma. See, et juba Tartust saati inimesed seisavad – sellist asja pole varem näinud,» räägib ta Elu24-le. 

Kristiina meelest oleks õiglane, kui seisupiletitel oleks madalam hind. «Kui pean seisma kogu tee Tartust Tallinnani, miks pean siis 14 eurot pileti eest maksma? See on absurdne. Minu reis ei möödu ju sama mugavalt nagu neil, kes istuda saavad,» ütleb naine. 

Kommentaarid (5)
Copy
Tagasi üles