ARVAD ÄRA? ⟩ Neli tähemärki, kes kõige tõenäolisemalt endise kallima juurde tagasi ei lähe

Margit Korbe
, astroloog
Copy
Foto: Erakogu/tehisaru

Kui suhe on lõppenud ühe osapoole jaoks ootamatult või enneaegselt, hakatakse tihtipeale hellitama lootusi partneri naasmisest ning suhte taastamisest. Ent milliste tähemärkide puhul on sama suhte uuesti proovimine raskendatud? 

Inimesed ei ole täiuslikud ning teevad aeg-ajalt ebakindlusest, teadmatusest või hirmust vigu, mis võivad neile suhte maksma minna. Aga kui hiljem avastatakse, et armastus selle inimese vastu on siiski suur ja soovitakse olla temaga koos, siis milline on tõenäosus, et ta tuleb tagasi? Tegelikult sõltub see sünnikaardis ja inimeses väga paljudest erinevatest asjaoludest, aga vaatame, milliste tähemärkide mõju seda takistab.

Nagu alati, tuleb pidada meeles, et ükski inimene ei ole ise tähemärk ning tema sünnikaardis figureerivad erinevad tähemärgid. Kui päikesemärk on tema elus aga tõesti domineeriv, siis peab järgnev ka rohkem paika. Ent kindlasti tasub vaadata, millises tähemärgis asuvad ka sinu Kuu (emotsionaalsed vajadused), Veenus (naudingud ja armastuse keel) ja Marss (kirg ja impulsiivsus).

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles