PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 26. veebruar: Skorpionil on sobilik aeg äriliseks tegevuseks, Veevalaja jaoks on välimus väga oluline

Copy
Lumikellukesed.
Lumikellukesed. Foto: Urmas Luik

Mõnusat uut nädalat!

 

JÄÄR

Suudad stambivabalt mõelda. Nii leiad häid uudseid viise oma tegevusvälja laiendamiseks ja raha teenimiseks.

SÕNN

Sina juba tead, kuidas võimalusi ära kasutada ja elust täiel rinnal rõõmu tunda. Võtad esmaspäeva hommikut kui uue seikluse algust.

KAKSIKUD

Kui püüad lähedasi inimesi mõista püüad ja leiad nende jaoks aega, saad sellest suhtlusest ka enda jaoks nii mõndagi positiivset.

VÄHK

Ära üksi konuta, mine sinna, kus on rahvast, ning juhtud kokku just nendega, kes lisaks meeldivusele võivad sulle ka kasulikuks osutuda.

LÕVI

Kaldud nägema maailma tumedates toonides, negatiivsed asjad jäävad kergemini silma ja salvestuvad kauemaks mällu kui kõik kaunis.

NEITSI

Oled teinud valearvestuse ja nüüd jääb aega ilmselgelt puudu selleks, et kõik vajalik õigeks ajaks korralikult valmis saada.

KAALUD

Lausa pakatad energiast. Sa ei suuda pikalt paigal istuda, ka planeerida ei malda sa eriti – tahad midagi praktilisel tasandil ära teha.

SKORPION

Aeg sobib äriliseks tegevuseks. On lihtne uusi kontakte leida ning võõrastele inimestele esimesest silmapilgust soodsat muljet jätta.

AMBUR

Enne mõtle, siis ütle. Tuleta seda lihtsat tõde endale meelde iga kord, kui tekib tahtmine suu avada, eriti aga suurema auditooriumi ees.

KALJUKITS

Täna ei ole väga lihtne päev, ent raskused ei heiduta sind teps mitte. Pigem võtad takistusi oma teel kui motiveerivat väljakutset.

VEEVALAJA 

Ilus välimus on sinu jaoks praegu väga oluline. Muretsed iga iluvea pärast ning kulutad aega ja raha sellele, et veel parem välja näha.

KALAD

Sind valdab mõningane sisemine ebakindlus. Pead midagi tegema, samas aga kõhkled, lausa kardad teiste arvamusavaldusi.

 
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles