INTERVJUU ⟩ Streikiv sõiduk ja kriminaalne kümblus basseinis! Kolm naist karavanis pidid Itaalias taluma põrgukuumust (1)

Annaliisa Köss
, reporter-toimetaja
Copy
«Kolm naist karavanis» Itaalias.
«Kolm naist karavanis» Itaalias. Foto: «Kolm naist karavanis» / Kanal 2

«Kindlasti võttis kuumus meil tempot maha ja pidime plaane tehes sellega arvestama,» räägivad «Kolm naist karavanis» naised Carola Madis, Kristel Aaslaid ja Eeva Esse-Sõõrumaa 40-kraadises Itaalias läbitud seiklustest.

«Itaalia on üks ilusamaid riike maailmas – nii mitmekülgse looduse, imemaitsva toidu ja erilise kultuuriga,» räägib karavaninaiste reisijuht Carola Madis, miks seekord just Itaalia sihtkohaks sai valitud. Ent ainus aeg, mis kõigile kolmele – lisaks Carolale ka Kristel Aaslaid ja Eeva Esse-Sõõrumaa – eelmisel aastal reisimiseks sobis, oli tipphooaeg juulikuus ja selle eest pidid naised enda sõnul maksma ikka korralikku hinda.

«Lisaks sellele, et kõik oli tunduvalt kallim kui kõrvalhooajal reisides, oli seal kohutavalt kuum ja masside viisi turiste. Õnneks leidsime üles ka kõrvalisemaid kohti, mida vaatajatelegi soovitame, et ka tipphooajal Itaaliast imelisi mälestusi koguda,» jutustab Carola.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles