MANIPULEERIS MÄNGUAUTOMAADIGA?! ⟩ Soomes mõisteti süüdi mees, kes võitis kasiinos viie päevaga kokku üle 30 000 euro (1)

Heveli Tuisk
, REPORTER- TOIMETAJA
Copy
Kasiino. Pilt on illustratiivne.
Kasiino. Pilt on illustratiivne. Foto: AP Photo / Wayne Parry / scanpix

Väljaanne Helsingin Sanomat kirjutab, et mullu veebruaris mõistis Soome apellatsioonikohus kelmuses süüdi mehe, kes võitis Helsingi kasiinos lubatust rohkem raha. Mees ise end süüdi ei tunnista ning leiab, et kohus on talle liiga teinud.

2022. aasta 25. juunil astus Casino Helsingi kasiinouksest sisse kiilaspäine, tugevate raamidega prillide ning tumesinise Lacoste särgiga mees, kel käe peal uhke spordikell. Kohtu andmetest selgub, et 36-aastane Moldova päritolu mees saabus Helsingisse samal päeval ja kliendikonto oli mehel tehtud juba poolteist tundi enne kasiinosse saabumist. Ta asus kohe kahe konkreetse masinaga mängima.

Kahjuks loodetud tulemust ta sel päeval ei saanud. Kasum oli vaid mõnikümmend eurot, pärast seda tegi ta paaripäevase pausi. 29. juulil naasis ta kasiinosse ning võitis sel päeval lausa 3603 eurot ja 25 senti. Sellest järgmisel päeval juba 5160 eurot.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles