KLIPP SAATEST ⟩ Ott Lepland avab televaatajale oma Tallinna kesklinna poissmehekorteri ukse

Elu24
Copy
Ott Lepland saates «Öökülaline».
Ott Lepland saates «Öökülaline». Foto: Mart Normet

Ott Lepland on üks Eesti armastatumaid muusikuid, kes pole oma eraelu kuigipalju meediaga jaganud. Täna kell 20.30 avab ta Kanal 2 saates «Öökülaline» esimest korda oma Tallinna kesklinna poissmehekorteri ukse ning jagab ka oma käänulist teekonda lapstähest tõeliseks superstaariks.

Saatejuht Mart Normet püüab aru saada armastatud laulumehe Ott Leplandi saladusest, kelle leivanumbriks on võimsa kõlaga tõsised laulud. Samal ajal on Lepland suurepärane karakternäitleja huumorisarjas ning tõeline trennifanaatik, kes veedab tunde jõusaalis.

Ott Lepland on elanud justkui mitu elu. Kõigepealt lapstähena, olles väikese poisina suurnimi igas Eestimaa kodus. Seejärel kadus ta aastateks avalikkuse tähelepanu alt, kuni saabus aasta 2009 ja temast sai ametlikult superstaar.

Mart Normetit ühendab Otiga Eesti Laul 2012 ja sellele järgnenud eurovisioon Bakuus, kus Ott tuli lauluga «Kuula» kuuendale kohale. Sealt alates on Otil olnud kindel koht Eesti lauljate absoluutses tipus. «Elu algab mugavustsoonist väljas,» põhjendab Ott oma tihedat graafikut ja elustiili.

Ott Lepland saates «Öökülaline».
Ott Lepland saates «Öökülaline». Foto: Kanal 2 / «Öökülaline»

Kui lihtne või keeruline on Otil kohtingutel käia? Mis ikkagi on tema fenomen sõprade ja kolleegide arvates? Ja kuidas kõik Oti erinevad küljed ja kontrastid kahe päeva jooksul välja joonistuvad, see selgubki «Öökülalise» saates.

«Öökülaline. Ott Lepland» on Kanal 2 ekraanil juba täna kell 20.30.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles