PÄIKESELISED KLÕPSUD ⟩ Telekokk Joel Ostrat seikleb kallima ja pojaga Dubais

Elu24
Copy
Joel Ostrat.
Joel Ostrat. Foto: Kristjan Teedema

Telekokk Joel Ostrat on enne jõule suundunud päikesepuhkusele, kus veedab aega kallima ja pojaga.

«Esimene tegus päev Dubais,» jagab telekokk Joel Ostrat Instagramis, et on sõitnud päikesepuhkusele Araabia Ühendemiraatide suurimasse linna Dubaisse.

Reisilt on toredaid puhkusepilte jaganud ka Ostrati kallim Laura, kirjutades südame emotikonide saatel: «Minu inimesed.»

Ostrati kõrval on juba mõnda aega olnud temast täpselt poole noorem kallim Laura Lokk. Paari nähti esimest korda avalikult eelmise aasta novembris, kui nad saabusid koos saate «Tantsud tähtedega» finaali vaatama.

Sellest ajast alates on mees oma Instagrami kontol jaganud mitmeid ühiseid tegevusi, alustades potipõllunduse viljelemisest ning lõpetades golfi mängimise ja reisidega.

Joel ja Laura tähistasid suhte esimest aastapäeva tänavu 20. juulil. «Alguses kohtusid pilgud, kuid nüüd aasta hiljem julgeme öelda, et seal kohtus (tegelt) palju rohkem,» jagas Ostrat ja lisas, et nõnda rallitavad nad koos edasi.

Eelmise aasta augustis teatas telekokk sotsiaalmeedias, et tema ja sisekujundaja Therese Ostrati neli aastat kestnud abielu on lõppenud. «Kasvatame jätkuvalt ühiselt oma armsat poega, kelle heaolu kaitseks palume mõistvat suhtumist ja meediarahu,» kirjutas Therese Ostrat ajakirjandusele tehtud pöördumises.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles