L, 9.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 14. november: Lõvil kulgevad töised läbirääkimised sujuvalt, Skorpion on julge ja tegutsemislusti täis

Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: www.pexels.com

Mõnusat teisipäeva! 

JÄÄR

Nüüd võib tekkida geniaalne mõte, millest õnnestub välja arendada äriplaan. Oluline on see, et leiad õige inimese, kellega koos tegutseda.

SÕNN

Päikese ja Uraani vastasseis seab partnerlussuhted pinge alla. Kui reageerid äkiliselt, võid tekitada rohkesti segadust.

KAKSIKUD

See tempo, mida sinu kaaslased nüüd välja pakuvad, võib isegi sinusuguse hea kohaneja jaoks olla peadpööritavalt kiire.

VÄHK

Aeg soosib uusi algusi ja omalaadseid lähenemisi, ent mistahes tegemistes ei tule edu üleöö. Ära looda kõike ja otsekohe saada!

LÕVI

Töised läbirääkimised kulgevad sujuvalt, kui hoiad põhilist teemat fookuses ning jätad kõrvale enda isiklikud huvid ja vajadused.

NEITSI

Sind võib vallata tung reisima minna. Seejuures pead aga arvestama, et reis ei kujune rahulikuks kulgemiseks, vaid rajuks seikluseks.

KAALUD

Oled äriasjades julge ja riskialdis. Tahad kiiremaid arenguid, kui reaalselt on võimalik saavutada. Ära asu mõtlematult tegevusse!

SKORPION

Oled julge ja tegutsemislusti täis, aeg sobib suurepäraselt uute projektide alustamiseks. Tegutsed jõuliselt, ole ka mõistuspärane!

AMBUR

Oled valmis tugevaks pingutuseks, samas aga on karta, et ka sinu konkurendid aktiviseeruvad, sulle töötatakse ehk vastu.

KALJUKITS

Vajad tunnustust ja imetlust. Kui sulle tundub, et sind piisavalt ei märgata, võid üritada veidrustega endale tähelepanu tõmmata.

VEEVALAJA

Mida aeg edasi, seda aktiivsem ja teotahtelisem oled. Tähelepanu köidavad uued ja põnevad teemad ja algatused.

KALAD 

Maailmapilt avardub, on hea hetk vaimseks enesearendamiseks. Nüüd pakuvad sulle rohkem huvi tõsised ja sügavad teemad.

 
Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles