E, 11.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 13. november: Neitsil võivad suhetes pinged välja lüüa, Kaksikutel on rahutu olemusega päev

Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: rawpixel.com/shutterstock

Tegusat esmaspäeva!

JÄÄR

Pea veel äriasjadega veidi hoogu! Täna on alles planeerimise ja partneri või partneritega koos eesmärkide püstitamise päev!

SÕNN

Hing on ärev, tahad justkui sündmuste käigust ette tormata. Küllap pannakse sinu kannatus proovile eelkõige paarisuhete vallas.

KAKSIKUD

Rahutu olemisega päev, mil sul ilmselt tuleb kiiresti kohaneda üllatustega, mis võivad aset leida nii tööelus kui ka isikliku asjaajamise käigus.

VÄHK

Sulle võidakse teha huvitavaid äriettepanekuid või siis ahvatletakse sind midagi ostma. Võta endale veidi mõtlemisaega.

LÕVI

Ei tasu minna kaaslastega olulisi asju arutama. Rahulikust arutelust ei pruugi midagi välja tulla, inimesed on emotsionaalsed.

NEITSI

Suhetes võivad pinged välja lüüa. Emotsioonide väljendamine on kasulikum kui nende allasurumine – pärast saab õhk puhtamaks.

KAALUD

Sea vaim valmis selleks, et uute äriideedega lagedale tulla! Mõtle täpselt, kuhu jõuda tahad – olgu sinu plaanid kõrgelennulised!

SKORPION

Noorkuu ühenduses Marsiga Skorpioni märgis annab võimaluse uute alguste planeerimiseks. Täna pane tegevuskava paika, et see lähinädalatel ellu viia.

AMBUR

Võid olla endasse tõmbunud ja tundeline. Sel juhul võta aega selleks, et analüüsida seda, mis toimub sinu sisemaailmas.

KALJUKITS

Keegi sõpradest võib täna sinu abi vajada. Muud ehk polegi vaja, kui et sa teda julgustaksid. Suunake pilk koos tulevikku!

VEEVALAJA

Hoia oma tervist ja väldi liigset pingutamist. Võimalik, et võtad tööasju liiga isiklikult, kipud pabistama või vihastuma.

KALAD 

Sulle kui veemärgile on Skorpioni noorkuu mõjud õige soodsad – sul õnnestub oma tegevusvälja laiendada, endale uusi võimalusi luua.

 
Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles