E, 11.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 11. november: Kaalud peaksid hoidma rahakotirauad suletuna, Kaljukitse on ees ootamas üllatused

Copy
Foto on illustreeriv.
Foto on illustreeriv. Foto: Shutterstock

Kena nädalavahetust! 

JÄÄR

Ära hinda üle oma teadmisi ja oskusi ärilistes küsimustes. See, mis esmapilgul paistab ahvatleva võimalusena, võib olla hoopis lõks.

SÕNN

Marsi ja Uraani pinge all tuleb tervist hoolikamalt hoida. Võid oma jõuvarusid üle hinnata, mõtlematult tegutsedes liiga uljaks minna.

KAKSIKUD

Võid end liigagi enesekindlalt tunda. Oled valmis pea ees seiklustesse tormama. Ära pane end ohtlikesse olukordadesse!

VÄHK

Aeg sobib hea seltskonnaga põneva, ehk ka mingis mõttes ohtliku seikluse ette võtmiseks. Sul tuleb aru saada, mis on lubatud ja mis mitte.

LÕVI

Võid saada tööga seotud uudiseid, mis on ootamatud ja kipuvad hingerahu röövima. Peatu hetkeks, ära ürita olukorda otsekohe muuta!

NEITSI

Oled ettevõtlik ja riskialdis. Tundub, et hea on kuskil kaugel, kus meid ei ole. Sind võib vallata pidurdamatu reisikihk.

KAALUD

Hoia rahakotirauad suletuna. Sul on võimalus emotsionaalse otsuse tõttu teha äkiline ja suur väljaminek, mida hiljem ilmselt kahetsed.

SKORPION

Võid käituda impulsiivselt. Eriti juhul, kui sinu partner vajab vabadust ja tegutseb isepäiselt, tekib soov ta paika panna.

AMBUR

Kõige tähtsam on tervis! Võid olla eriliselt uljas meeleolus ja valmis proovima ka asju, mis võivad sulle kahjulikult mõjuda.

KALJUKITS

Selle nädalavahetuse lõbusad üritused kisuvad ilmselt eriti pööraseks. Asjad ei kulge plaanipäraselt, tulemas on kuhjaga üllatusi.

VEEVALAJA

Võimalik, et tahad kodus midagi põhjalikult ümber korraldada. Eriti ettevaatlik tuleb olla ohtlikke tööriistu käsitsedes.

KALAD 

Kiirused ja kõrgused kutsuvad sind. Liikluskeerises hoia meeles, et reegleid tuleb täita enda ning teiste turvalisuse tagamiseks.

 
Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles