E, 11.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 6. november: Neitsil võib aset leida saatuslik kohtumine, Skorpionil on lihtne vastassooga kontakti luua

Copy
Foto: Shutterstock

Ilusat alanud nädalat!

JÄÄR

Tavapärased, argised tegemised sisaldavad omajagu toredaid momente. Võid tunda, et sul on kolleegidega väga vedanud.

SÕNN

Sa puutud kokku nii mõnegi toreda inimesega. Jutuajamised on sõbralikud ja lõbusad, küllap saad palju naerda.

KAKSIKUD

Vanematega rahaasjadest rääkimine võib üllatavalt edukalt sujuda. Seda muidugi siis, kui sa ise asja väga pingeliseks ei aja.

VÄHK

Töine meeleolu peaks olema hea ja optimistlik. Hästi sujub asjaajamine, ka klientide ja koostööpartneritega suhtlus.

LÕVI

Vajad oma päeva vaheldust. Aeg sobib näiteks väljasõiduseminariks koos mõttekaaslastega, töö ja lõbu olgu paindlikult ühendatud.

NEITSI

Veenuse ja Pluuto trigoon annab võimaluse suhete vallas olulisi käike ette võtta. Just täna võib toimuda oluline, lausa saatuslik kohtumine.

KAALUD

Oled lähedaste inimestega samal lainel. Ole neile hea sõnaga toeks! Sellega valmistad neile rõõmu, mis tuleb sulle endalegi kahekordselt tagasi.

SKORPION

Vastassoost inimestega on lihtne kontakti saada. Võid täna kellegagi tutvuda, suhtlus sujub nii hästi, nagu tunneksite teineteist juba ammu.

AMBUR

Sobiv päev äripartnerite või klientidega asjade ajamiseks. Kui ise käitud viisakalt ja sõbralikult, vastavad nemad samaga.

KALJUKITS

Suhete vallas juhivad sind saatuslikud hoovused. Tänased kohtumised ja võimalikud uued tutvused toovad sinu ellu olulisi inimesi.

VEEVALAJA

Küllap valdab sind hea ja helge meeleolu. Lihtne on kaasinimestega kontakti saada, küllap kuuled neilt mõndagi huvitavat.

KALAD 

Partnerlussuhteid on lihtne arendada. Leiad õige viisi, kuidas teisele inimesele läheneda, võtad elu tõsiselt ja kirglikult.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles