L, 9.12.2023

FOTOD JA VIDEO ⟩ «Seal võib juba jala murda!» Kristiine ja Uue Maailma vaheline tunnel tekitab pealinlastes pahameelt (2)

Copy

«Viimasel ajal võib seal juba jala murda, sest inimesed on pannud lauajuppe ja suuremaid kive, et see üldse läbitav oleks kuiva jalaga,» kurdavad pealinna elanikud Kristiine ja Uue Maailma vahel asuva raudteealuse tunneli üle. 

«Tallinna kesklinna valitsus, kas oleks võimalik teha midagi selle raudteeaaluse käiguga Tehnika tänava ja A. Le Coq Arena vahel,» pöördus murelik pealinna elanik mõned päevad tagasi ühismeedias Tallinna linnavõimude poole. 

«See on väga-väga käidav koht! Tehnika tänaval on isegi ülekäigukoht selle tunneli ees ning see on sisuliselt ainuke otseühendus Uue Maailma ja Kristiine vahel. Ise käin iga päev seda kaudu koeraga ja no viimasel ajal võib seal juba jala murda, sest inimesed on pannud lauajuppe ja suuremaid kive, et see üldse läbitav oleks kuiva jalaga. Vesi koguneb sinna ja püsib seal ka siis, kui pole enam mitu päeva sadanud,» jagab ta oma arvamust.

Kommentaarid (2)
Copy

Märksõnad

Tagasi üles