P, 10.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 27. september: Sõnni päev on vaidluste rohke ja rahutu meeleoluga, Vähi meeleolu võib olla küllaltki kõikuv

Copy
Pilt on illustreeriv
Pilt on illustreeriv Foto: pexels.com

Toredat kolmapäeva!

 

JÄÄR

Võid olla teiste mõtteavalduste suhtes üsna tundlik. Sulle tundub, et sind rünnatakse ja pead end kaitsma. See tunne võib olla petlik.

SÕNN

Päev võib olla vaidluste rohke ja rahutu meeleoluga. Raske on omaks võtta kellelgi teise seisukohti, mis sinu omadest erinevad.

KAKSIKUD

Ole ettevaatlik rahaasju puudutavate otsuste tegemisel. Teised võivad proovida sind mõjutada, kuid ilmselt mitte sulle kasulikus suunas.

VÄHK

Meeleolu võib olla küllaltki kõikuv. Ühel hetkel võid end tunda õnnelikuna, siis aga enesetunne muutub ja koged kurbust.

LÕVI

Sinuni jõuab ilmselt palju uut infot. Proovi see võimalikult rahulikult vastu võtta, emotsioonid võivad sind eksiteele viia.

NEITSI

Need tunded, mida oled maha surunud, võivad nüüd pead tõsta. Tahad leida kedagi, kellele saaks asju südamelt ära rääkida.

KAALUD

Töises asjaajamises kipud ehk teiste arvamusavaldusi liiga isiklikult võtma. Samas pole ka välistatud, et keegi kritiseerib sind ülekohtuselt.

SKORPION

Võimalik, et pead kellegi korraldusel täitma ülesandeid, mis sulle ei meeldi. Pole parata, kohustusi tuleb tõsiselt võtta.

AMBUR

Kui keegi vastassoost isik sulle väga meeldib, kipud tema tähelepanu võitmise nimel tegema asju, mis sulle endale kasulikud pole.

KALJUKITS

Sinu kõige lähemad inimesed võivad omajagu ärritunult käituda ning seeläbi ka sinu emotsioone mõjutada.

VEEVALAJA

Töine õhkkond on rahutu. Tehakse järske otsuseid, ent need võivad põhineda emotsioonidel ja olla korralikult läbimõtlemata.

KALAD

Äriasjade ajamisel on sul vaja sisemist rahu ja pikka meelt! Konkurendid on kavalad. Kui endast välja lähed, annad jämeda otsa käest.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles