T, 26.09.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 18. september: Kaljukitsel tekitavad ilusad asjad ahvatlusi, Amburil õnnestub sõnade seadmine kergelt

Facebook
Comments
Vikerkaar.
Vikerkaar. Foto: Marianne Loorents

Imelist esmaspäeva!

JÄÄR

Sõbrad ja tuttavad võivad sulle abi ja toetust pakkuda. Ole valmis nende arvamuse kannatlikuks ärakuulamiseks.

SÕNN

Jõulise rünnakuga ei saavuta sa eesmärke. Kui soovid eesmärgini jõuda, lähene kaasinimestele meeldival, sõbralikul viisil.

KAKSIKUD

Usaldusväärsete inimeste keskel olles tunned end hästi, tahad mõtteid ja tundeid kellegagi jagada. Ehk vajad kaitset ja lohutust.

VÄHK

Hea, kui sul on võimalik töises õhkkonnas end meeldivalt ja koduselt tunda. Loodetavasti on sinu ümber kolleegid, keda saad usaldada.

LÕVI

Eriti hea päev naissoost Lõvidele, kel õnnestub oma naiselik võlu ja veetlus väga oskuslikult esile tuua ja meestele mõju avaldada.

NEITSI

Maitsvate toitude ja joovastavate jookidega ei pruugi olla kuigi kerge piiri pidada. Ehkki sul on tugev enesedistsipliin, on ahvatlus suur.

KAALUD

Sind võib vallata soov armastatud inimese eest hoolitseda, talle rõõmu teha ja kindlustunnet pakkuda. Ilmselt vastatakse sulle samaga.

SKORPION

Sind võivad vallata pereasjadega seotud muremõtted. Ära hoia neid vaid enda teada, sõbraga rääkides on kergem lahendust leida.

AMBUR

Sõnade seadmine õnnestub sul kergelt. Oskad suhtlusviisi valida paindlikult, sõltuvalt sellest, kes on sinu vestluspartneriks.

KALJUKITS

Ilusad asjad tekitavad ahvatlusi. Võib tekkida tuju tundide viisi mööda poode kolada, et kallitele inimestele kauneid kingitusi soetada.

VEEVALAJA

Pigem keskendu isiklikele teemadele, hoidu tööalastest vaidlustest. Ei ole mõtet hakata vanu probleeme taas päevavalgele kiskuma.

KALAD 

Ärialastel läbirääkimistel võib sulle toeks olla hea intuitsioon. Otsuseid tehes kuula nii head sõpra kui ka sisetunnet.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles