T, 26.09.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 15. september: Kaladel on silmapiiril armastus, Neitsi peaks oma soovid kirja panema

Facebook
Comments
Liblikas.
Liblikas. Foto: Urmas Luik

Rõõmsat reedet! 

JÄÄR

Tee plaane, mis on seotud igapäevase tööga või siis tervise edendamisega. Järgneval kahel nädalal lükka projektid käima.

SÕNN

Päikese ja Uraani trigooni toel võta ette midagi põnevat, pane end proovile uues rollis. Seejuures aga hoidu ohtlikest olukordadest.

KAKSIKUD

Tähelepanu on suunatud pere ja koduga seotud tegemistele. Probleemidele lahenduse leidmiseks lähene neile uudsel viisil.

VÄHK

Küllap oled viimasel ajal tunda saanud, millises valdkonnas napib sul teadmisi ja oskusi. Tee endale koolitusplaan!

LÕVI

Küllap keerlevad mõtted äriasjade ümber. Midagi uut alustada on täna veel vara, haudu salamisi plaane, tee ettevalmistusi.

NEITSI

Noorkuu Neitsi märgis annab võimaluse uute alguste kavandamiseks. Pane oma soovid kirja, sõnasta need täpselt ja selgelt!

KAALUD

Päev võib olla emotsionaalselt raske juhul, kui sul on mingid vanad asjad lõpetamata. Enese süütundega vaevamine ei vii sind edasi.

SKORPION

Sinu peas küpsevad uued koostööplaanid. Mõtle, keda saaksid kaasata oma suurejooneliste tulevikuplaanide elluviimisse.

AMBUR

Küllap mõtled karjäärialastele väljavaadetele. Kui sulle on mingi ahvatlev töökuulutus silma jäänud, siis kirjuta lööv motivatsioonikiri!

KALJUKITS

Nüüd võivad pähe tulvata head mõtted seoses sellega, kuidas puhkuse- või õppereisi kavandada, ehk torkab silma põnev reklaam.

VEEVALAJA

Võid tunda vajadust seltskonnast eemale tõmbuda, üksinduses natuke mõtiskleda asjade üle, mis on sulle tõeliselt tähtsad.

KALAD 

Armastus on elus kõige tähtsam! Kui sul on keegi silmapiiril, siis ära piirdu unistamisega, vaid pane paika plaan tema tähelepanu võitmiseks.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles