T, 26.09.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 12. september: Ambur ei tohi halva tujuga poodi minna, Kalade sisemine tasakaal on suurepärane

Facebook
Comments
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: shutterstock.com

Mõnusat uut nädalat!

JÄÄR

Kõik võib väga hästi minna, kui võtad tempo aeglasemaks ning usaldad otsuste tegemisel oma sisetunnet ja minevikukogemust.

SÕNN

Hea aeg partnerlussuhete arendamiseks. Suudad kaaslasi mõista, end teise inimese olukorda panna. Näed läbi teiste tegutsemismotiive.

KAKSIKUD

Oled palju vaeva näinud, nüüd saad teha olulisi samme. Küllap on sul mõjukaid toetajaid, kes oskavad suurepärast nõu anda.

VÄHK

Ootused on kõrged. Oled kaaslase suhtes üsnagi kriitiline ja nõudlik, samas ei oska sa märgata enda käitumise nõrku kohti.

LÕVI

Küllap saavad lähedased aru, mille nimel sa tööl pingutad ja tahavad sulle toeks olla. Kindel seljatagune loob turvatunde.

NEITSI

Enesekindlust on palju, kuid sa ei vaevu asju põhjalikult läbi mõtlema. Nii jäävad olulised detailid kahe silma vahele.

KAALUD

Sul on armsamale küllaltki kõrged nõudmised. Armukadedus on kerge lahvatama, mistahes arusaamatused kipuvad viima tülitsemiseni.

SKORPION

Kaaslasi on kerge mõista, hea on ka läbisaamine lastega. Ausad ja siirad vestlused tugevdavad suhteid veelgi.

AMBUR

Tuleks vältida halva tujuga poodi minemist, sest tõenäoliselt ostad siis endale midagi niisugust, mida tegelikult iialgi vaja ei lähe.

KALJUKITS

Oma välimusele paned suuremat rõhku, oled edev ja tunned rõõmu pilkude püüdmisest. Vastassoo esindajatega on lihtne kontakti saada.

VEEVALAJA

Oma välimusele paned suuremat rõhku, oled edev ja tunned rõõmu pilkude püüdmisest. Vastassoo esindajatega on lihtne kontakti saada.

KALAD 

Sisemine tasakaal on suurepärane. Mõistad oma vajadusi ja planeerid tulevikku. See on hea aeg suhete loomiseks.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles