R, 22.09.2023

FOTOD ⟩ Türgi seebika «Keelatud vili» fänn: olen end isegi haigeks valetanud, et seda näha

Elu24
Facebook
Comments 1
Türgi telehitt «Keelatud vili»
Türgi telehitt «Keelatud vili» Foto: Kanal 2

Kauaoodatud Türgi telehitt «Keelatud vili» («Yasak Elma») naaseb uute osadega Kanal 2 ekraanile. Pärast eelmise hooaja lõppu olid televaatajad mures, et millal ja milliste sündmustega lugu jätkub. Sarja tulihingelistel austajatel on nüüd põhjust rõõmustada, sest põnev armastusdraama jätkub juba tänasest.

 

Kui Kanal 2 mõne nädala eest ühismeedias uue hooaja välja hõikas, läksid sarja austajad elevile. «Ootasin ja kartsin, et ei tulegi tagasi, aga oh seda imet – nüüd ta siis jälle tuleb,» rõõmustab üks televaataja. «Lõpuks ometi saab taas head seebikat näha,» kirjutab Raini nimeline meesterahvas.

«Keelatud vili» on haarav lugu keerulistest suhetest, intriigidest ning perekondlikest draamadest. Sarja keskmes on kaks õde, Yildiz ja Zeynep, kes on üksteisele lähedased, hoolimata nende erinevast iseloomust. Zeynep on kirglik ja enesekindel naine, kes on pühendunud oma tööle ning soovib saavutada karjäärialast edu. Yildiz seevastu ihkab abielluda jõuka mehega, et põgeneda raskuste eest, mida tema senine elu on talle esitanud.

Facebook
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles