T, 26.09.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 8. september: Kaljukits lükkab tüütud kohustused kellegi teise kaela, Jäär taipab, kuidas suurt raha teenida

Facebook
Comments
Foto: Shutterstock

Rõõmsat reedet!

JÄÄR

Taipad, kuidas saab suurt raha teenida. Teisalt aga kipub raha kuidagi väga kergesti sinu käest libisema, distsipliin tuleks kasuks.

SÕNN

Päike on Jupiteriga trigoonis. Oled oma ettevõtmistes edukas, sinu ideed leiavad autoriteetsete inimeste silmis poolehoiu.

KAKSIKUD

Peidad oma tegelikke tundeid ja varjad soove, sul võib olla kiusatus asju salamahti ajada. Varjatud tegevus ei pruugi tuua loodetud tulemusi.

VÄHK

Nüüd sujub koostöö päris kenasti. Tunnusta teiste ideid ja eesmärke, siis tahavad nemadki sinust paremini aru saada.

LÕVI

Võid saada huvitava pakkumise. Enne väljakutse vastuvõtmist vaata endasse ja kaalu, kas sul on piisavalt teadmisi ja jõudu, et hakkama saada.

NEITSI

Suudad oma ideid edukalt presenteerida, autoriteetsete isikute poolehoidu võita, mingi uue projekti suure hooga käima lükata.

KAALUD

Muudatused sunnivad sind oma tundeid sügavamalt analüüsima. Sul tuleb endale aru anda, mis on sinu tegelikud soovid ja eesmärgid.

SKORPION

Armastus on see, mis maailma sinu jaoks pöörlema paneb. Võid tutvuda salapärase ja saatusliku vastassoost isikuga.

AMBUR

Kuigi kohustusi on niigi palju, lisandub veel ülesandeid, mis oma uudsuses tunduvad sulle nii põnevad tunduvad, et sa ei tihka neist loobuda.

KALJUKITS

Suudad osavalt igasugused tüütud kohustused kellegi teise kanda jätta, et ise pühenduda sellele, mis rõõmu teeb ja rahuldust toob.

VEEVALAJA

Sind valdab tahtmine kodus midagi põhjalikult ümber korraldada. Ehk tõstab pead soov lähiajal elukohta vahetada.

KALAD 

Hoia silmad ja kõrvad lahti, mõndagi kasulikku võid juhuslikult kuulda saada. Mõistlik on arendada suhteid tarkade inimestega.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles