R, 22.09.2023

«Mis mul viga on, tahad küsida?» Jan Uuspõld avab telesaates lisaks koduuksele oma hinge

Elu24
Facebook
Comments

Näitleja Jan Uuspõld tähistab tänavu detsembris 50. sünnipäeva. Enne tähtsat juubelit läks saatejuht Mart Normet näitlejale «Öökülalise» saates külla – täpselt keset armuskandaali, millesse Uuspõld suve eel alanud suhte tõttu sattus.

Näitleja Jan Uuspõld on suurte rollide mees nii laval kui ka elus. Terve suve on tema pöördeid täis eraelu andnud kõneainet kõmumeediale. Mis õigupoolest toimub selle mehe elus, kel on teatrilaval ja ekraanil alati valida mitme maski ja rolli vahel?

Milline on Jan Uuspõld päriselt? Kanal 2 «Öökülalise» saates võtab Jan Uuspõld maski maha ja astub rollist välja.

««Mis sul viga on?» tahad küsida või?» viskab Uuspõld saate treileris ise õhku küsimuse, mida saatejuht Mart Normet temalt küsida võiks tahta. Kas Uuspõld sellele ka vastab, saab teada juba saabuval nädalavahetusel.

Treileris tõdeb ka Uuspõld, et tal on elus keerulised ajad: «Nüüd oma elu teise poole hakul sisenen ma põrgu.»

«Jan on viimased kuu aega hoidunud meedia tähelepanust, sest see suvine armumise lugu ning selle kiire lõpp on suunanud teda veel sügavamalt endasse vaatama. Olen väga tänulik talle usalduse eest, et ta lubas mind endale külla ning me saame rääkida tõesti südamest südamesse ja jõuame teemadega erakordselt sügavale välja,» räägib saatejuht Mart Normet. «Nalja saab ka, aga üldiselt on see üks väga aus ja tõsine saade, kus kõnelevad ka pausid ja vaikusehetked.»

Jan Uuspõld ja Mart Normet.
Jan Uuspõld ja Mart Normet. Foto: Kanal 2

Mart Normet leppis Jan Uuspõlluga öökülaliseks minemise kokku juba kevadel, mil Uuspõllu suveseiklustest ei olnud veel midagi kuulda. «Sellest pidi tulema üks võrdlemisi rahulik ja mõtlik saade suurepärase näitleja ja koomikuga, kes saab sel aastal 50-aastaseks ning on mingis mõttes maha rahunenud ja oma koha elus leidnud,» selgitab Normet.

«Aga võta näpust! Suvi oli täis pöördeid, mida ei osanud ka peaosaline ise ette näha,» nentis üllatunud saatejuht.

Nimelt valmis esialgne «Öökülalise» saade koos Jan Uuspõllu ja tema toonase noore kallima Brigita Antoniga. Enne saate eetrisse jõudmist sai Uuspõllu ja Antoni suhe läbi ning näitleja läks tagasi oma abikaasa juurde.

Nõnda külastas «Öökülalise» saade Jan Uuspõldu augustikuu viimastel päevadel tema Tallinna kodus uuesti ning otsib vastust küsimustele, mis ikkagi näitleja peas ja hinges toimub ning milline on see osavate rollide mees päriselt.

«Öökülaline. Jan Uuspõld» on Kanal 2 eetris sel laupäeval, 9. septembril kell 19.30.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles