T, 26.09.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 6. september: Neitsil on aeg oma ideed välja käia, Kalad peavad partneriga ausalt rääkima

Facebook
Comments
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Arvo Meeks

Kaunist kolmapäeva!

JÄÄR

Superhea hetk igapäevatööd puudutavate muudatuste tegemiseks. Oskad hästi oma võimeid, teadmisi ja oskusi kasutada.

SÕNN

Luba endale tegelemist just nende asjadega, mis sul rinna rõõmsaks teevad! Pärast tunned, kuidas jõudu ja teotahet on rohkem.

KAKSIKUD

Kui oled soovinud oma emotsionaalses elus midagi muuta või söömisharjumused ümber korraldada, siis tee sellega täna algust!

VÄHK

Väga oluline informatsioon võib sinuni jõuda! Tähtis on seda märgata, suvaline infomüra kõrvust mööda lasta ja väärtuslik välja noppida.

LÕVI

Jälgi oma mõttekäike – just täna võid leida kuldaväärt lahenduse, mis aitab sul äriideid realiseerides korraliku rahasumma teenida.

NEITSI

Merkuuri ja Päikese ühendus on eriliselt soodne mõttetöö tegemiseks, õppimiseks ja õpetamiseks. On aeg oma ideed välja käia!

KAALUD

Kui oled iseendaga heas kontaktis, ei pea sa väljastpoolt tulevaid soovitusi ja käske-keelde südamesse võtma. Sa ise tead, mis on sulle õige!

SKORPION

Päev algab õige erksalt ja ärksameelselt. On väga hea hetk läbirääkimiste pidamiseks, endale uute koostööpartnerite leidmiseks.

AMBUR

Kiires sõiduvees oled juhul, kui teed karjääri töökohal, mis on seotud info vahetamise, kirjutamise ja kirjastamise või hariduse teemadega.

KALJUKITS

Hästi hea oleks osaleda koolitusel, ammutada väärtuslikke teadmisi. Interneti kaudu õppides on võimalus ka välismaa asjatundjailt hüva nõu saada.

VEEVALAJA

Sul on hea võimalus saada sotti sellest, kuidas sisemaailmas toimuvad nähtamatud võitlused segavad sinu igapäevast tegevust.

KALAD 

Selleks, et paarisuhtes valitseks harmoonia, on vaja teisele osapoolele oma tunnetest ja mõtetest ausalt, aga tasakaalukalt rääkida.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles