T, 26.09.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 5. september: Jääral on aeg erimeelsused lahendada, Lõvil võib tulla sekeldusi rahaga

Facebook
Comments
Woman in Sunflower Field: Happy girl in a straw hat posing in a vast field of sunflowers at sunset, enjoy taking picture outdoors for memories. Summer time.
Woman in Sunflower Field: Happy girl in a straw hat posing in a vast field of sunflowers at sunset, enjoy taking picture outdoors for memories. Summer time. Foto: panophotograph/Shutterstock

Tegusat teisipäeva!

JÄÄR

Tunned rõõmu suhtlemisest meeldivate inimestega. Kui oled kellegagi tülli läinud, on aeg asjad selgeks rääkida ja erimeelsused lahendada.

SÕNN

Ilmselt tunned end suurepäraselt õpetaja rollis või juhul, kui sul tuleb koosolekul sõna võtta. Sul on mõtteid, mida teistele jagada.

KAKSIKUD

Leia mõistlik viis töiste pingete maandamiseks, ära kiusa iseennast ja lähedasi sellega, et ka nendega koos olles viibid mõtteis tööl.

VÄHK

Kipud oma arvamust liigagi otsekoheselt avaldama. Konfliktide vältimiseks proovi teadlikult rahulik ja taktitundeline olla.

LÕVI

Küllap ei ole sa materiaalse olukorraga väga rahul, ent ei tasu kibeleda seda kiirustades parandama. Võib tulla sekeldusi seoses rahaga.

NEITSI

Sulle tundub, et asjad ei edene piisavalt kiiresti. Talitse end, hoidu vihastamast ja oma arvamust teistele peale surumast.

KAALUD

Tööasjad sujuvad kenasti. Pead pöörama tähelepanu sellele, et väljendaksid end konkreetselt ja arusaadavalt, ent mitte pealetükkivalt.

SKORPION

Kohtud inimestega, kes avardavad sinu maailmapilti, kellelt saad tuge plaanide elluviimisel. Töised ja isiklikud suhted võivad põimuda.

AMBUR

Lähedaste inimeste olemasolu ja toetus annab sulle kindlustunde, samas aga võid mõtlematult öeldud sõnadega selle harmoonia lõhkuda.

KALJUKITS

Ilmselt pole sul praegu just väga palju energiat. Kui alustad millegi päris uuega, võtab see rohkem aega ja vaeva, kui sa ette näha oskasid.

VEEVALAJA

Sul tekib uusi võimalusi, aga märkad ka neid, mis on varemgi olemas olnud, ent millegipärast kahe silma vahele jäänud.

KALAD 

Energiat ja eneseusku on rohkem, võtad julgelt ette ja sinu tegevust saadab edu. Saad ehk isegi avaliku tunnustuse osaliseks.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles