VIDEO ⟩ Eesti esistrippar tuli välja uue looga: see pidi esialgu olema romantiline duett ühe kuulsa inimesega, aga... (1)

Elu24
Copy
Marco Tasane
Marco Tasane Foto: Konstantin Sednev / Postimees Grupp

Strippar Marco Tasane on välja tulnud eriti pöörase uue muusikavideoga «Pussy kuninganna», mis on filmitud nii Tallinnas kui ka New Yorgis. Algul pidi lugu olema romantiline duett. «Aga duetidaam hüppas viimasel minutil alt ära, teeskles mingeid tervisehädasid,» ütleb Marco, kes pidi loo ootamatult täiesti ümber kirjutama, et seda soolona laulda.

Videos saab näha nii palja ülakehaga mehi kui tantsu, video võtetel lõi kaasa ka amatöörfilmitegija Susanna Smanjov, kes esitab vägevat tuletantsu ning etendab suisa kaklusstseeni teise naisega. Videos on klippe nii Eestist kui ka New Yorgist.

«See oli mul viies kord New Yorgis,» ütleb Marco ja lisab, et USA suurim linn talle väga meeldib. «New Yorgis filmisime kokku vist ainult 45 minutit, keskendusin oma reisikaaslasega rohkem puhkusele, aga eks tegelikult filmimine ongi puhkus,» naerab Eesti esistrippar. Kui USAs filmiti 45 minutit, siis Eestis üles võetud stseenid saadi purki ühe päevaga.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles