L, 9.12.2023

MILLINE ÜLLATUS ⟩ Muusik Liis Lemsalu on lapseootel: meie kõige ilusam saladus

Merilyn Närep
, päevatoimetaja
Copy
Liis Lemsalu.
Liis Lemsalu. Foto: Konstantin Sednev

Muusik Liis Lemsalu teatab ühismeedias õnnerohke uudise: lauljatar ootab esiklast!

«1 + 1 = 🐣. Meie kõige ilusam saladus!» kirjutab Lemsalu Instagrami postituse pealkirjas. Fotol poseerib ta armsalt valges kleidis, hoides õrnalt oma kasvavat beebikõhtu. Pildi juurde märkis laulja ka oma elukaaslase Karl-Erik Kodu (38).

Eelmise aasta mais kirjutas Elu24, et toona Itaalias Amalfi rannikul puhanud Liis Lemsalu jagas ühismeedias lummavaid kaadreid, kust ei puudunud ka tema väidetav elukaaslane Karl-Erik Kodu. Meest nähti viimati popstaari Instagrami kontol aastaid tagasi.

Itaalias viibinud Lemsalu tookord siiski ei varjanud, et reisikaaslaseks on Karl-Erik Kodu. Küll aga polnud nad aastate jooksul oma suhet kinnitanud ega ka pikemalt kommenteerinud.

Instagrami loos jagas lauljatar toona videot, kus nad kimasid rolleritega mööda Itaalia tänavaid. Päev varem jagas Lemsalu armsat fotot kaaslasest, kui nad einestasid mäenõlval asuvas toidukohas.

Nüüd aga kinnitab naine raseduse uudisega ka suhet.

Paari nähti esimest korda 2017. aasta märtsis, kui nad nautisid mereäärses kalarestoranis teineteise seltskonda. Hiljem oli mees ka lauljatari albumi «+1» plaadiesitlusel ja Lemsalu Instagrami loosse ilmus esimene ühine foto, mis ei jäänud ilmselt tähelepanelikumatel fännidel märkamata.

Kaks aastat hiljem jäid Lemsalu ja Kodu kaamerasilma ette, kui vaatasid koos Tallinnas Lilleküla staadionil jalgpalli EMi valiksarja mängu.

Kes on Liis Lemsalu elukaaslane ja tulevase lapse isa?

Karl-Erik Kodu on ettevõtja. Mees alustas www.ssb.ee andmete kohaselt äritegevusega juba 13 aastat tagasi, olles tol ajal 24-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud kümmet ettevõtet, millest tänaseks on seitsme ettevõtte juhatuses ja kolm neist on aktiivse majandus­tegevusega (sh käibemaksukohuslased).

Kodu on partner finantsettevõttes Porta Finance ja kuulub veel mitme firma juhatusse. Näiteks kuulub ta koos Sabine-Karoline Koduga Vintselle OÜ ehk Saue tehnopargi juhatusse. Ärilehe andmetel vahetas Sulev Kodu 2014. aastal oma ettevõtete pikaajalise juhi Tiit Lepa just oma tütre Sabine-Karoline Kodu vastu.

Karl-Erik Kodule endale kuulub firma nimega Winklevoss OÜ, mille valdkond on usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse.

2021. aasta seisuga olid Kodu ettevõtete käibed www.ssb.ee andmetel kokku 3 846 811 eurot ja kasumid 4 954 006 eurot.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles