N, 21.09.2023

KUUMAD FOTOD ⟩ Muusik Artjom Savitski tähistab kallimaga aastapäeva

Elu24
Facebook
Comments
Muusikali «Cats» esietendus Alexela kontserdimajas 27. septembril. Artjom Savitski.
Muusikali «Cats» esietendus Alexela kontserdimajas 27. septembril. Artjom Savitski. Foto: Erlend Štaub / Live Nation Eesti

Artjom Savitski ja tema ajakirjandustudengist kallim Kerttu Jõgi jagavad ühe koos oldud aasta täitumise puhul ühismeedias särtsakaid kaadreid.

«Esimene aastapäev! Armastan sind kuuni [ja] tagasi 300 korda!» kirjutab muusik Instagramis, andes teada, et tähistavad kallimaga aastapäeva.

Esimest korda poseeris paar avalikkuse ees möödunud aasta oktoobris, kui käsikäes ilmuti Alexela kontserdimajas toimunud Andrew Lloyd Webberi muusikali «Cats» esietendusele.

Toona jäi Artjom aga napisõnaliseks. «Kutse tuli kahele ja siis tuli mõte ka Kerttu kaasa võtta. Saame hästi läbi ja veedame koos tihedalt aega, aga suhet veel ei kinnitaks.»

Tallinna Ülikoolis ajakirjandust õppiv Kerttu sõnas mullu, et Artjomiga seob neid lisaks muule sarnane huumorimeel. «Mulle meeldib temaga aega veeta, sest kunagi ei hakka igav, ei ole vaikset momenti,» rääkis neiu. «Meil on sarnane huumorisoon ja koos aega veetes saab palju nalja ning ta paneb mind ennast hästi tundma.»

Kerttu tegi kaasa ka Artjomi viimase loo «Foorid» muusikavideos. Juba siis spekuleeriti, et noorte vahel on teatav säde. «Eks pean nõustuma, ju siis meil Kerttuga on tõesti mingi keemia,» naeris Artjom toona.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles