N, 21.09.2023

TURVALINE TEE ALGAB KAINEST JUHIST ⟩ Raadio Kuku kutsub registreerima «Selgeks grupijuhiks»

Elu24
Facebook
Comments
Foto: Pressifoto

Raadio Kuku alustas taas traditsiooniks kujunenud kampaaniaga «Selge grupijuht». Tänavu saab end kirja panna nii Kuku raadio koduleheküljel kui ka üheksas registreerimispunktis üle Eesti. Enne jaani loositakse registreerunute vahel välja väärt kingitusi.

Juba 27 aastat kutsub raadiojaam jaanipidulisi kainele mõistusele ning soovib kampaania abil ennetada joobes juhtimist ja vähendada liiklusohtusid. Osalema oodatakse kaineid juhte, kes hoolitseks jaanilaupäeval ja jaanipäeval ka selle eest, et keegi tema sõpradest või tuttavatest ülemeelikus tujus ise liiklusesse ei kipuks.

«Me ei tohi unustada, et joobes juhtimine on äärmiselt ohtlik nii juhile endale kui ka teistele liiklejatele. Kahjuks on purjuspäi autorooli istumine endiselt väga suur probleem,» tõdeb raadiojaama peatoimetaja Madis Kimmel. «Ent õnneks annab igal aastal ligi 5000 inimest Kuku kampaanias osaledes lubaduse, et nad seda ei tee ning on seeläbi eeskujuks kõikidele roolikeerajatele,» lisab Kimmel.

Kuulajad saavad kampaaniaga liituda veebis aadressil kuku.ee või Postimees Grupi ajalehetoimetuste klienditeenindustes üle Eesti. Kohapeal registreerijad saavad paberil tunnistuse, autokleepsu ja valida ühe meelepärase alkoholivaba joogi. Iga veebis registreerija saab alla laadida digitaalse tunnistuse.

22. juunil loositakse Kuku raadio otse-eetris kõikide registreerujate vahel välja hulgaliselt auhindu, sealhulgas sõiduauto Nissan ARIYA kasutusõigus üheks kuuks. Kampaaniat toetavad Circle K, Nissan, A. Le Coqi alkoholivabad joogid, Smartpost Itella, Lidl, Seesam, Forus Taxi ja Forus Takso.

Lisainfo ja Postimees Grupi ajalehetoimetuste asukohad leiab kuku.ee leheküljelt.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles