E, 25.09.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 5. juuni: Kalad peavad rahaasjad kontrolli alla võtma, Veevalaja armuasjad on tulipunktis

Facebook
Comments
Pilt on illustreeiv
Pilt on illustreeiv Foto: www.pexels.com

Teguderohket uut nädalat!

JÄÄR

Elus on olnud igasuguseid õppetunde, ka valusaid. Ent tänu nendele kogemustele oled rikkam ja saad sarnases olukorras olevat inimest aidata.

SÕNN

Sellest, mida kunagi läbi elanud oled, võib praegusel hetkel palju kasu olla. Vastuseid oma küsimustele otsi minevikust.

KAKSIKUD

Tee panus nendele inimestele, kes on kaua sinu kõrval olnud, kelle kohta kindlalt tead, et nad päriselt sinust hoolivad.

VÄHK

Veenus teeb Vähi märgi viimasest kraadist opositsiooni jõulise Pluutoga. Kallimaga suheldes hoidu solvumast ja uksi paugutamast!

LÕVI

Kui oled lapsevanem, pühenda oma lastele rohkem tähelepanu. Nad võivad praegu vajada rohkem abi, eriti aga julgustamist.

NEITSI

Peresiseste rahaasjade arutamiseks on päev üsnagi hea. Oled võimeline kaineks analüüsimiseks ja süsteemseks tegutsemiseks.

KAALUD

Kindlustunnet annab see, kui saad armastatud inimesega olulistest asjadest rääkida. Koos tegutsedes suudate rohkem.

SKORPION

Suunad täna pilgu pigem minevikku. Välja võib ilmuda keegi, keda oled ehk proovinud unustada, aga ei suuda.

AMBUR

Võimalusi on palju ja kui sa ei oska valikut teha, rapsid tulutult ning päev läheb luhta. Sul tuleb otsustada, mis on kõige tähtsam.

KALJUKITS

Võimalik, et koduses vallas tuleb teha mingi otsus. Selleks, et hing rahu saaks, tuleb üks asi lõpule viia. Uuteks algusteks päev ei sobi.

VEEVALAJA

Armuasjad on tulipunktis, olukord on ärev. Sina, kes oled muidu ju nii vabameelne, võid täna kergesti armukadedaks muutuda.

KALAD 

Võta rahaasjad kontrolli alla. See õnnestub hästi, kui tegeled vana ja läbiproovituga, eksperimenteerida ei ole praegu küll mõtet.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles