K, 27.09.2023

SALAKOHTING KAHE KAUNITARIGA! ⟩ Sanna Marini endine abikaasa nautis Helsingi hotellis täiel rinnal poissmehepõlve

Chrislin Metsanurm
Facebook
Comments
Sanna Marin ja tema endine abikaasa Markus Räikkönen.
Sanna Marin ja tema endine abikaasa Markus Räikkönen. Foto: IMAGO/Jussi Nukari/Scanpix

Ametist lahkuv peaminister Sanna Marin (37) ja Markus Räikkönen (37) teatasid mai alguses, et pärast aastatepikkust kooselu on nende abielu karile jooksnud. Otsus oli avalikkusele ootamatu, kuid mõlemad olid juba pikemat aega nautinud uute kaaslaste seltskonda.

Viimasel ajal polnud Sanna Marini ja tema abikaasa Markus Räikköneni suhe pilvitu ning põhjanaabrite kõmuväljaannetes sahistati juba mõnda aega, et Marini suhe abikaasaga on purunenud. Mai algul teatas Marin, et nad on otsustanud lahutada.

Naine jagas Instagramis tehtud postituses, et nad on Markusega endiselt parimad sõbrad, armastavad vanemad oma tütrele ja hakkavad ka edaspidi perena koos aega veetma. 

Enne lahutust kütsid kõmumeedias kirgi videod sellest, kui Räikkönen jäi ööklubis vahele võõra naisega õrnutsemisega. Kuid nüüd nautis mees täiel rinna poissmehepõlve.

Soome kõmumeedia väljaande Seiska teatel olevat Markus ühel esmaspäevaõhtul broneerinud Helsingi kesklinnas hotellitoa. Hotelli suundus mees kahe kaunitariga – üks neist brünett ja teine blond. Esmalt olevat nad baaris napsitatud, kui aga meeleolu lustlikuks muutus, võetud suund hotellituppa, kust ei väljutud tükk aega.

Brünett naisterahvas on Soome kõmumeediale teada ja ta kinnitas neid sündmusi.

Hiljem suundus kolmik brüneti koju, kuid Markuse soovist üheskoos sauna minna ei saanud asja. Räikkönen oli pettunult koju naasnud.

2020. aasta augustis abiellunud Marin ja Räikkönen olid enne pulmi koos olnud üle 15 aasta. Neil on üks laps.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles