N, 21.09.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 3. juuni: Amburi nädalavahetus võib olla mõnevõrra rahutu, Sõnni mõttetegevus ähvardab lausa üle kuumeneda

Facebook
Comments
Foto: Shutterstock

Ilusat nädalavahetust! 

JÄÄR

Infot on palju ja see levib kiiresti. Arvesta aga, et kaugeltki kõik, mida räägitakse, ei ole tõsi. Ka valeinfo levib justkui linnutiivul.

SÕNN

Merkuuri ja Uraani kohtumine teeb mõttetegevuse õige kiireks, kuplialune ähvardab lausa üle kuumeneda! Ela end seigeldes välja.

KAKSIKUD

On täiskuine aeg – Kaksikute Päike on vastasseisus Amburi Kuuga. Ebakõlad suhetes võivad pinnale tõusta, liigu lahenduste suunas!

VÄHK

Ole taktitundeline, hoia end tagasi. Sinu soov kõike oma käe järgi korraldada ja teistele õpetussõnu või noomitusi jagada võib viia vastasseisuni.

LÕVI

Armusuhetes toimuv on eriti tähtis, sead selle elus esikohale. Õnnelikud juhused viivad sind kokku õigete inimestega.

NEITSI

Võid olla helde ja lahke ning kulutada palju raha selleks, et kellegi vastassoost isiku tähelepanu võita, tema heakskiitu välja teenida.

KAALUD

Probleemiks võib olla liigne soov kodus kõike kontrolli all hoida. Ehk oled lähedaste suhtes kuidagi kahtlustav ja kriitiline.

SKORPION

Hea ja kerge on olemas olla! Küllap toob nädalavahetus meeldivaid kohtumisi, saad ehk kinnitust sellele, et keegi sind väga armastab.

AMBUR

Täiskuine nädalavahetus võib olla mõnevõrra rahutu, samas aga näed selgemalt, millest peaksid oma elus lahti ütlema.

KALJUKITS

Põhiteemaks on armusuhted, tunded võivad väga eredalt leekima lüüa. Õhus on kirge, aga armukadeduski võib kergesti lahvatada.

VEEVALAJA

Võib ilmneda, et tuha all hõõgunud tunded on endistviisi tulikuumad. Pole välistatud, et kunagine kallim välja ilmub.

KALAD 

Oled tundlik ja tundeline. Kui keegi sulle tõesti väga meeldib, on õige aeg temaga kohtuda ning südamest südamesse rääkida.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles