N, 21.09.2023

ESIMESED ÜHISED PILDID ⟩ Kylie Jenner veedab aega uue peigmehe Timothée Chalamet' kodus

Elu24
Facebook
Comments
Kylie Jenner.
Kylie Jenner. Foto: Tony Michaels/ROT/Capital Pictures/TM

Kõmumeedias ringlevad kuulujutud, et Kylie Jenneri ja Timothée Chalamet' vahel on midagi susisenud juba jaanuarist saati. Nüüd on asi ametlik: paar on astunud suhtes järgmise sammu ja kohtunud teineteise peredega. Vaata pilte!

Tõsielustaar Kylie Jenner (25) ja näitleja Timothée Chalamet (27) jäid esimest korda koos kaamera ette selle kuu alguses, kui nad veetsid aega teineteise sugulastega grilliõhtul Timothée kodus Beverly Hillsis Californias.

Paarile lähedase allika sõnul on Kylie ja Timothée iga päev koos olnud. Hollywoodi paparatsode sõnul on naine ööbinud näitleja häärberis lausa vähemalt kuus päeva nädalas, tekitades spekulatsioone, et nad on kokku kolinud. Paari on nähtud ka kohvitamas ja regulaarselt koos trenni tegemas. 

Samuti on fännid üllatunud, et Kylie on suitsetama hakanud. Paparatso tehtud piltidel on näha, kuidas naine kannab endaga kaasas suitsupakki ja tuhatoosi. «Kris Jenneril on nüüd suitsusemu olemas,» naljatab Kardasianide üks suurim fänn Colt Paulsen enda TikToki videos.

@gaymanwithaspraytan #greenscreen #kyliejenner #thekardashians #kardashians #timotheechalamet ♬ original sound - Gay Man with a Spray Tan

Kõmu-uudiste veebileht Deux Moi teatas aprillis esimest korda, et mitmed allikad väitsid, et Kylie Cosmeticsi tegevjuht on suhtes Oscarile kandideerinud näitlejaga.

Kumbki pool ei kinnitanud kuulujutte, kuid Kylie autot nähti varsti pärast seda Timothée majja jõudmas. Ka aprillis olid Kylie ja Timothée mõlemad Coachella muusikafestivalil, kuid seal nad koos kaamera ette ei jäänud.

@jusst_tiktokss #kyliejenner#timotheechalamet #foryou#viral#fyp #celebrities #celebrity #slay #fyp#beauty#fyp#foryou#viral #mews#new#new#celebrity ♬ original sound - sp33d.1.s0unds
Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles