T, 26.09.2023

Lahkunud Tina Turneril ei õnnestunud paljude oma laste lapselastega kohtudagi

Elu24
Facebook
Comments
Tina Turner 1996. aastal.
Tina Turner 1996. aastal. Foto: imago stock&people/Scanpix

Möödunud nädalal lahkus meie seast rokikuninganna Tina Turner, kelle tervis oli viimastel eluaastatel üpris halb. Turneri tervisemuredest osad naise pereliikmed ei teadnudki ja paljude oma väiksemate pereliikmetega ei õnnestunud rokikuningannal elu jooksul kohtudagi.

Tina Turneri surmast on möödas veidi üle nädala. Lähedasi ja fänne kurvastanud uudise taustal kajastati Turneri elu, mida saatis lisaks edule ka palju valu.

Enne oma surma kaotas Turner kaks oma bioloogilist poega, Craig Turneri ja Ronnie Turneri, vahendab Paga Six. Kaks tema lapsendatud poega on õnneks elus ning lisaks ka paljud Turneri pereliikmed.

Kuid paljude oma nooremate pereliikmetega ei õnnestunud rokikuningannal kunagi kohtuda. Osad neist ei olnud isegi teadlikud, et Turneri tervis viimastel aastatel halvenenud oli.

Turneril oli vaid kaks bioloogilist last. Tema esimene poeg Craig sündis, kui naine oli kõigest 18-aastane. Poja isaks oli üks Turneri bändikaaslastest, Raymond Hill.

Hiljem abiellus ta Ike Turneriga, kes lapsendas Craigi ja paarile sündis poeg Ronnie. Rokikuninganna omakorda lapsendas kaks Ike Turneri last, Ike Jr. ja Michaeli.

Nende probleemiderohke abielu lõppes 1978. aastal.

Teadaolevalt ei teadnud Turner oma 2022. aastal käärsoolevähku surnud poja Ronnie lapsi Raqueli ja Randyt (alumisel pildil koos isa ja vanaemaga) peaaegu üldse. Ja oma lapselapse Raqueli poegi Tysonit ja Tyrese'i rokikuninganna ei kohanudki. 

Kusjuures Raqueli eraelu peegeldab veidike oma vanaema oma. Ta on võtnud oma poja Tysoni isa vastu kahel korral välja lähenemiskeelu. Tänaseks läheb naisel palju paremini ning sugulaste sõnul on ta vanaemalt pärinud tema suurepärase hääle.

Ainsana Turneri teisest kolmest lapsest sai isaks Michael, kellel on tütar Tiffany Turner-Dukes (alumisel pildil). Naisel on endal kolm last, tütar ja kaks poega.

Turneri lapsendatud poja tütar on ühtlasi ka muusikaprodutsent. «Valus lapsepõlv, millel on kurikuulus vereliin, ei ole nõrkade jaoks. Olen oma senise elu jooksul murdnud mitmeid põlvkondade needusi ja jätkan sellega,» on Tiffany Turner-Dukes enda perekonna kohta öelnud.

Turner-Dukesi lapsi Tina Turner kunagi ei kohanudki, kuigi kõik on muusikaliselt andekad nagu nende kuulus pereliige.

«Kui sul on sellised kuulsad vanavanemad (Tina Turner ja Ike Turner - toim), kelle lugu on selline nagu nende oma oli, siis sellega on raske leppida. Tervenemine ja andeks andmine on samas olemas. Samas, siin mängus, see on lugu, mida kunagi ei räägita ega müüda,» on Tiffany Turner-Dukes oma suguvõsa kohta öelnud.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles