N, 21.09.2023

GALERII ⟩ Selgusid tasavägise ja pingelise «Naabrist parema» hooaja võitjad

Facebook
Comments

Täna kell 21.00 algas «Naabrist parema» finaali otsesaade, kus selgus, milline paar saab endale ihaldusväärse auhinna: päris oma kätega ehitatud kodu! Superfinaali jõudsid Maakad ja Sportlased ning võitjateks kuulutati Maakad! 

Suures heitluses osaleb neli vahvat paari: Sisuloojad ehk noored Getter Adeele ja Kaspar, kes on oma kodust unistanud juba sellest hetkest alates, kui nad teineteist leidsid; Sportlased ehk Cathy ja Marten, kes läksid saatesse peaaegu kogemusteta; Linnased ehk Keilast pärit abielupaar Kristin ja Kristjan, kellel oli majaplaani välja mõtlemiseks aega vaid paar päeva; ning Maakad – Maria ja Erkki.

Enne finaalsaadet on kaks naabrite paari võidule püüdlemisel võrdses seisus. Üllatusi aga jagub ja seis võib väga kiirelt muutuda, sest ka finaalsaates on naabritel võimalik veel võidurosette teenida. 

Lõplikult otsustasid aga siiski televaatajad, kes sel hooajal naabrist paremaks kuulutatakse! Esimeses hääletusvoorus liidetakse televaatajate hääled võidurosettide põhjal kujunenud järjestuse punktidele ja selgub, millised kaks paari pääsevad superfinaali.

Superfinaalis rosettide arv ning varem antud hääled enam ei loe ja on vaid naabrite fännide teha, kes saab võimaluse oma unistuste koju naasta.

Tänavu jõudsid superfinaali Maakad ja Sportlased.

Vaata galeriist, mis finaalsaate ajal toimub!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles