K, 27.09.2023

VIDEOD ⟩ «Juba kolmas auto kapitaalselt vales suunas?» Mitu autojuhti sattusid nädalavahetusel vastassuunavööndisse

Getter Trumsi
, tegevtoimetaja
Facebook
Comments
Auto sõitis Tallinnas pühapäeva hommikul vastassuunas
Auto sõitis Tallinnas pühapäeva hommikul vastassuunas Foto: Kuvatõmmis Facebooki videost

Alles hiljuti tegi netirahva ärevaks video Ülemiste keskuse lähistel sõiduteel filmitud driftivideo. Nüüd on pealinnas liiklejatel silma jäänud veel kaks olukorda lõppevast nädalavahetusest, kus autojuhid on sattunud vastassuunavööndisse. 

«Ülemistes on kõik stabiilne,» teatab pühapäeva hommikul Ülemiste suunas sõitnud liikleja irooniliselt ühismeedias. Postitust illustreerib pardakaamera video hetkest, mil üks valge auto sõidab rahulikult vastassuunavööndis, kaugel teest, kus ta liikluseeskirjade kohaselt sõitma peaks.

Videos on näha, et hetk leidis aset pühapäeva, 28. mai hommikul kella 10 paiku. Kommentaaris mainib video postitanud mees, et tema arvates oli roolis hallipäine vana mees. 

See ei ole ainus vastassuunda sattunud autost filmitud video, mis sel nädalavahetusel on «EZ-дуны!» gruppi sattunud.

«Ühel nädalal juba kolmas auto kapitaalselt vales suunas? Üks oli Jüri ringil vastassuunas sõitmas. Ma imestan, et selle kohta ei ole videot,» kommenteeris Nõmme elanik tänahommikust olukorda. 

Ja tõepoolest leiab samast Facebooki grupist veel ühe sarnase olukorra. Eile südaöösel gruppi postitatud videoklipis on näha, kuidas üks sõiduauto sõidab Järevavana teel vastassuunas. 

«See vilgutab ka,» kirjeldab olukorda postituse autor, viidates sellele, et teised autojuhid proovisid eksinud juhile märku anda. «Seal lõppeb tee ära ju!» kuuleb videos hämmingus liikleja reaktsiooni.

Postituse kommentaarides avaldab video autor, et auto pööras vastassuunda Ülemiste ristmikul. «Laupäeval filmitud ja kuskile ei teatanud,» avaldas video autor Margo Elu24-le.

«Eile päevasel ajal politseil Järvevana teel vastassuunas sõitva sõidukiga seoses väljakutseid ei olnud,» kinnitas PPA pressiesindaja Anu Villmann, kes märkis, et küllap ei andnud kaasliiklejad vastassuunda sattunud autost lihtsalt teada.

«Kui telefonis foori taga istud ja kõik juba kõrval reas liiguvad siis mõnel juhmakal võib pea sassi küll ajada,» pakkus pealinna teedel liiklev Margo põhjuseks, miks autojuhid Ülemiste kandis vastassuunavööndisse satuvad. 

Kuigi laupäeva hommikul aset leidnud olukorrast politsei teadlik ei olnud, siis toodi välja, et sarnane intsident leidis Järvevana teel aset ka öösel. «Eile mõnikümmend minutit enne südaööd anti politseile mööda Järvevana teed Mustamäe poole liikuvast ja vastassuunda kalduvast sõidukist teada. Politseipatrull reageeris teatele, aga kirjeldatud sõidukit ei leidnud,» nentis PPA pressiesindaja Villmann. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles