K, 4.10.2023

VÕIMAS ⟩ Måneskini fännid jagavad kontserdimuljeid. «Öösel sain purjus meestelt sõimata, kuid sõu oli parim!»

Triin Roos
, Elu24 reporter-toimetaja
Facebook
Comments
Måneskin Unibet Arenal
Måneskin Unibet Arenal Foto: Dmitri Kotjuh

19. mail toimus Tallinnas Unibet Arenal Itaalia rokkbändi Måneskini maailmaturnee «Loud Kids» viimane kontsert, mida kogunes vaatama hulgaliselt fänne. Osa neist jagab sotsiaalmeedias oma muljeid ning fotosid vägevast šõust.    

Måneskini tähelend sai alguse Eurovisiooni võiduga 2021. aastal, mil nad võitsid looga «Zitti e buoni». Roomast pärit rokkbändi asutasid 2015. aastal teismelised ning vähem kui nelja aastaga sai sellest Itaalia muusikamaastiku viimase aja kõige edukaim koosseis. 

Reede õhtul Tallinnas toimunud menuansambli Måneskini kontserdile olid kogunenud lisaks kohalikele fännidele ka fännid Lätist ja Soomest. Eriti andunud fänne nähti kontserdikoha juures telkimas juba päev enne suursündmust.

Kontserdikülaliste seas jäid silma mitmed tuntud inimesed. Näiteks olid Måneskini muusikat nautima tulnud Stefan, Anu Saagim, Seidi Voogre, Andrei Zevakin, Liina Ariadne Pedanik jt. Kontserdile oli tulnud ka Europarlamendi saadik Urmas Paet, kes jagab ühismeedias fotosid kontserdist.   

«Populaarse kontserdi ootel,» ütleb Urmas Paet jagades järgmist fotot. 

Paet on postitanud ka fotosid kontserdist. 

«Kui lahedad nad on! See oli kuum!» ütleb kontserti nautinud Ilona. 

«Emotsioonid enne ja pärast Månekat! Täiesti ideaalne kontsert oli eile. Palju õnne kõigile neile, kes täna Tallinnasse tripivad,» ütles Lätist Tallinnasse tulnud Aigi. 

«Måneskin hoidis rahvast kaks tundi täielikult oma kontrolli all. Suurepärane intensiivne rokk. Kaks tundi järjest. Damiano erakordne häälematerjal, Thomase virtuooslik kitarr, Victoria bass ja Ethani trumm,» ütleb Mats.

Soomest Måneskini kuulama tulnud Anni oli platsis juba 27 tundi varem ning oli üks nendest fännidest, kes ööbis telgis kontserdipaiga juures. «Ärkasin kella kolme ajal öösel üles, kui purjus Eesti mehed meie peale karjusid. Kuid ma sain kontserdil parima vaate ja mul oli elu parim aeg. See oli unistuse täitumine,» ütleb Anni.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles