L, 3.06.2023

SINA KA? ⟩ Need 3 sodiaagimärki lubavad endale kõige rohkem luksust

Margit Korbe
, astroloog
Facebook Twitter
Comments
Foto: Shutterstock

Need sodiaagimärgid soovivad kogeda elus parimat ega mõtle sealjuures rahale. Kokkuhoid tundub neile iseenesest tõesti teisejärguline – elu, kogemus ja muud väärtused tulevad enne seda. Kas Sina kuulud ka nende hulka?

Kuigi sellest alati otseselt ei räägita, on inimestel tavaliselt mingi domineeriv hoiak raha kulutamise suhtes. Mõned väärtustavad hetkes elamist ja nautimist ning raha on lihtsalt vahend selle saavutamiseks. Nähes raha, näevad nad kohe võimalusi, mida kõike sellega teha saaks. Teised aga kalkuleerivad peas, et kui ma luban endale seda asja nüüd, siis kust ma pean pärast kokku tõmbama. Kolmandad otsivadki alati võimalusi, kuidas raha kokku hoida, säästa ja «võitjana» välja tulla. Rahaga seotud hoiakuid on kindlasti veel rohkemgi ja üks viis, kuidas inimese suhet rahaga mõista, avaneb ka tema sodiaagimärgi kaudu.

Järgmised kolm sodiaagimärki suhtuvad rahasse kõige vabamalt ja armastavad hoida rahaenergiat voolamises. Neil on keeruline endale midagi keelata, kui võimalus (raha) selleks on olemas. Vahel elu näitab neile, et mida rohkem raha kasutad, seda rohkem seda sulle tuleb – vähemalt nii nad sisimas usuvad.

Facebook Twitter
Comments
Tagasi üles