K, 27.09.2023

PIINLIK HETK ⟩ Kroonimisele kutsutud USA popstaar Katy Perry jäi tseremoonia eel tõsiselt hätta

Getter Trumsi
, tegevtoimetaja
Facebook
Comments
USA popstaar Katy Perry kuningas Charles III kroonimisel.
USA popstaar Katy Perry kuningas Charles III kroonimisel. Foto: Reuters/ScanPix

Vaatamata sellele, et pidulik üritus on detailideni planeeritud, oli külalisena kuningas Charles III kroonimisele kutsutud USA popstaar Katy Perry kroonimistseremoonia eel tõsiselt hädas oma istekoha leidmisega.

Kuningas Charles III kroonimistseremooniale olid kutsutud paljud ning nende seas ka staarid! Näiteks kutsuti tseremooniale USA popstaar Katy Perry, kes pühapäevasel kroonimise kontserdil peaesinejana lavale ka astub.

Perry saabus kroonimisele roosas kostüümis ning uhke kübaraga. Kahjuks ei läinud Perry jaoks tseremoonia kõige ladusamalt, sest saabudes sattus ta üpris piinlikusse olukorda.

Ühismeediasse ilmusid kroonimistseremoonia eel ajal tabatud kaadrid Perryst, kes endale lootusetu pilguga istekohta otsis. Küllap oli Perryle koht määratud, kuid selle otsimine võttis popstaaril veidi aega.

Ühel hetkel küsis ta ühe külalise käest, kas tema juures olev istekoht on vaba, kuid sai kahjuks eitava vastuse.

Oma istekoha leidis Perry ikkagi üles, kuid väga rõõmsa näoga ta seal ei istunud. Perry nentis enne Inglismaale jõudmist, et temale kui ameeriklasele on kroonimistseremoonia hariv, sest nende traditsioonidega tema harjunud ei ole.

Kroonimistseremooniast saad pikemalt lugeda Elu24 otseblogist SIIT. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles