EMOTSIOONID LIVERPOOLIST Alika konkurentidest Eurovisioonil: enamus artistidega olen ma juba tuttav ja isegi hea sõber

Elu24
Copy
Eesti Laulu tänavune võitja Alika Milova astub Inglismaal Liverpoolis Eurovisioonil esimest korda lavale teises poolfinaalis neljapäeval. Fännid ennustavad, et ta tuleb lavale ka laupäeval finaalis. Pöidlad pihku Alika Milova ja laulu «Bridges» eduks!
Eesti Laulu tänavune võitja Alika Milova astub Inglismaal Liverpoolis Eurovisioonil esimest korda lavale teises poolfinaalis neljapäeval. Fännid ennustavad, et ta tuleb lavale ka laupäeval finaalis. Pöidlad pihku Alika Milova ja laulu «Bridges» eduks! Foto: Taavi Sepp

«Siin ei ole nii palju konkurentsi nagu tavalistel võistlustel – vähemalt ei ole seda näha,» rääkis Alika eile õhtul «Ringvaate» Liverpoolist tehtud reportaažis. Samuti oli lauljatar positiivselt üllatunud, et Eurovisiooniks valmistumise graafik ei olegi Liverpoolis nii stressirikas, kui ta alguses arvas. 

Alika Milova sõnas «Ringvaatele» antud intervjuus, et oma etteaste pärast ta närvis ei ole, küll aga tekitab talle elevust lõpptulemus ehk see, mitmendaks ta Eurovisioonil jääb. 

Neljapäeval tegi Alika oma teise lavaproovi Liverpoolis ning kommenteeris «Ringvaates» , et see läks juba paremini kui esimene proov, sest esimesel korral oli ta häiritud suurest lavast ja selle valgustusest. «Ei saanud esitusele normaalselt kontsentreeruda, pigem vaatasingi ringi, et kõik on nii hiigelsuur.» 

Tagasi üles