L, 3.06.2023

KUULSUSEGA KOHTINGUL ⟩ Lauri Pedaja: mehest saab mees siis, kui ta otsustab teha ühe naise oma naiseks

Aleksandra Jürman
, Elu24 Reporter
Facebook Twitter
Comments
«Kuulsusega kohtingul» Saatejuht Aleksandra Jürman ja saatekülaline Lauri Pedaja. La Prima Pizza restoran, Müürivahe tänav 2, Tallinn.
«Kuulsusega kohtingul» Saatejuht Aleksandra Jürman ja saatekülaline Lauri Pedaja. La Prima Pizza restoran, Müürivahe tänav 2, Tallinn. Foto: Taavi Sepp

Selle hooaja «Kuulsusega kohtingul» viimaseks külaliseks on armastatud näitleja, produtsent ja isa Lauri Pedaja (36), kes jagab saates enda teekonda pahast poisist korraliku koduisani, täitmata tunnustusvajadust isa poolt ning kõige alatumaid nippe, kuidas ta kunagi naisi endaga voodisse meelitas. Vaata videot!

Abielumees Lauri Pedaja saabus kohtingule loomulikult sõrmus sõrmes, tema jaoks tundub päev ilma sõrmuseta veider, sest on sellega juba nii harjunud. Ka kohtingule tulles ei olnud tal tunnet, et enda abikaasat petaks, sest neil on suhtes suur usaldus. Petmise piiri ei ole nad enda suhtes defineerinud. «Me ei ole seda läbi rääkinud, sest ei ole olnud vajadust mõelda, et kust maalt see piir jookseb,» tunnistab Lauri.

Juba enne toidu saabumist jõuab Lauri rääkida nii sügavatest teemadest, sest ta on täpselt nii avameelne inimene, et võib jagada pea, et kõike.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles