KES KROONITAKSE VÕITJAKS? ⟩ Pühapäeval selgub, kellest saab «Tähtede täht» igas muusikastiilis

Elu24
Copy
Foto: Mardo Männimägi

Kaheksa suurepärast Eesti artisti võtsid sel kevadel endale ülesande sukelduda pea ees tundmatusse ja panid end proovile eri muusikažanrites. Kohtunike rolli täitis stuudiopublik, kelle otsusel jõudsid finaali kolm parimat: Stefan, Synne ja Getter. Võitja otsustab aga televaataja!

Viimases saates panevad staarid end proovile popmuusikas ja võistlusväliselt astuvad lavale ka need viis osalist, kes finalistide sekka ei pääsenud. Erinevalt eelnevatest saadetest valivad tähtede tähte televaatajad. Finaalsaates nullitakse senine punktiseis ning kui kõik esitused on kõlanud, avatakse hääletusliinid. Tähtede täheks saab see staar, kes kogub kõige rohkem hääli.

Getter, Synne ja Stefan sõnavad kui ühest suust, et kuigi popmuusika on see žanr, mida esitades tunnevad nad end muidu kui kala vees, pakub saates ka selle ettekandmine tõsist pinget. «Ei tasu arvata, et see popp meile niivõrd lihtne on. Me oleme valinud sellised lood, et kui ooper oli eneseületus, siis ega see popp sugugi lihtsam tule,» ütleb Synne.

Kellest saab «Tähtede täht» igas muusikastiilis, selgub Kanal 2s juba pühapäeval kell 20.05. Jälgi pühapäeval ka Elu24 otseblogi!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles