P, 1.10.2023

ÜLE SAJA NOAHOOBI ⟩ Mahtra sotsiaalmajas jõhkrat mõrva tunnistanud sotsiaaltöötaja murdus kohtusaalis: olen püüdnud seda unustada

Annaliisa Köss
, reporter-toimetaja
Facebook
Comments 1
Mõrvas süüdistatav Valeri Sahharov.
Mõrvas süüdistatav Valeri Sahharov. Foto: Tairo Lutter / Scanpix / Shutterstock / Elu24 kollaaž

«Valeri läks ümber laua, pani oma jala voodi ääre peale ja hakkas raiuma,» meenutas möödunud aasta detsembris Tallinnas Mahtra tänava sotsiaalmajas jõhkrat veretööd pealt näinud sotsiaaltöötaja 4. mail toimunud kohtuistungil. Toanaabri mõrva omaks võtnud Valeri Sahharovit võib oodata eluaegne vangistus.

Möödunud aasta 14. detsembril veidi enne kella üheksat Tallinnas Mahtra tänaval asuvasse sotsiaalmajja tööle jõudnud Mare sõnul oli tol hommikul kõik rahulik. Ta nägi nii mõrvas süüdistatavat 27-aastast Valeri Sahharovit kui jõhkra veretöö ohvriks langenud 66-aastast Viktor Kozlovi suitsunurgas ning ei märganud meeste vahel midagi ebatavalist. 

Mare sõnul oli enam kui saja noahoobiga tapetud Viktor liikumispuudega vaikne ja tagasihoidlik mees, kes enamasti veetis oma päevi õlut juues. Suurt läbikäimist majaelanike vahel ei olnud, kuid Mare teada pidasid kõik temast lugu. Konflikte tal kellegagi, sealhulgas toanaabri Valeriga, ei olnud. «Vahel tegi nalja, tore inimene oli,» lisas naine.

Facebook
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles