E, 11.12.2023

«JUBE... KÕIK TA HAMBAD OLID LÄINUD!» ⟩ Tallinnas asuvas Reval-Spordi veekeskuses hüppas külastaja tühja välibasseini (7)

Juhataja kommenteerib juhtunut
Chrislin Metsanurm
Copy
Reval-Spordi välibassein
Reval-Spordi välibassein Foto: Erakogu

«Neljapäevane veekeskuses käik oli mulle väga šokeeriv!» räägib Elu24-le pereisa Ain, kes nägi pealt Tallinnas Reval-Spordis juhtunud õnnetust, kuidas vanemaealine mees hüppas tühja välibasseini ja kaotas sinna ka oma hambad. «See kahetsusväärne õnnetus tõepoolest juhtus: külastaja hüppas ettevaatamatusest külastajatele sellel päeval suletud basseini,» kinnitas spordiklubi Reval-Sport juhataja Aldur Partasjuk.

Parasjagu Reval-Spordi veekeskuses veemõnusid nautinud Ain märkas korraga, et vanemaealine mees hüppas tühjaks lastud välibasseini. «Ma ei saanud aru, kas ta ei näinud, et basseinis vett pole,» mõtiskleb ta, kuid lisab, et mees sai basseinist siiski omal jalal välja. «Tervisekahjustused olid vist ikka suured... Ka hambad kukkus ta välja,» lisab Ain. 

Spordiklubi Reval-Sport juhataja Aldur Partasjuk kinnitas Elu24-le, et see kahetsusväärne õnnetus juhtus tõepoolest: külastaja hüppas ettevaatamatusest külastajatele sellel päeval suletud basseini.

Kommentaarid (7)
Copy

Märksõnad

Tagasi üles